Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolne od pracy a badania w programie NFZ
#8
(07-05-2022, 09:36)marcepanka napisał(a): U mnie wygląda to tak, że każą, aby wyniki badań dostarczyć na co najmniej 3 dni przed odbiorem leków, więc niestety też muszę jeździć dwa razy.

O ile wcześniej nie było to tak kłopotliwe, bo szpital mam niedaleko pracy i jechałam tam na godzinę 6.30 - 7.00, żeby zdążyć do pracy albo ew. niewiele się spóźnić, to teraz będę mieć spory problem, bo przenoszą moje biuro na drugi koniec miasta, więc nie wiem jak to logistycznie załatwić Smutny

Jeśli chodzi o badania to mogę je zrobić gdzie indziej i wysłać wyniki mailem do szpitala, ale na NFZ ciężko wyciągnąć skierowanie, a prywatnie to koszt ponad 100 zł, więc trochę słabo.
Odbioru leku jednak nie przeskoczę.

L4 w szpitalu na żaden z tych dwóch dni raczej nie dostane, bo ani badania, ani odbiór leków nie odbywa się na oddziale (badania w labie, a odbiór leków w aptece szpitalnej), więc nie bardzo jest kogo nawet poprosić o L4. Chociaż pisząc to zaczęłam się zastanawiać, czy może jest opcja, że dzwonie na oddział dzień wcześniej i ktoś by wystawił L4 chociaż na odbiór leków  Pomysł

Jeśli macie jakieś pomysły, rozwiązania to z chęcią poczytam.

Ja biorę urlop ale pracodawca zgadza się podzielić go na godziny, więc można tak to załatwić.  Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wolne od pracy a badania w programie NFZ - przez smarrito - 07-05-2022, 19:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości