Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolne od pracy a badania w programie NFZ
#13
(08-06-2022, 10:18)Akinom napisał(a):
(07-06-2022, 14:28)marcepanka napisał(a):
(08-05-2022, 09:10)marcepanka napisał(a):
(07-05-2022, 19:12)smarrito napisał(a): Ja biorę urlop ale pracodawca zgadza się podzielić go na godziny, więc można tak to załatwić.  Uśmiech

Chyba tak będę musiała robić Uśmiech  ale i tak napisałam maila do sekretariatu oddziału odnośnie możliwości wystawienia L4 na odbiór leków - ciekawe co i czy w ogóle odpiszą...

Kurcze to narobiłam bigosu. Tak jak pisałam wcześniej napisałam maila o możliwość wystawienia L4 z pytaniem jak to załatwić, itd. Nie dostałam żadnej odpowiedzi, więc uznałam, że takiej możliwości nie ma i ostatecznie umówiłam się z szefową, że odrobię te godziny. Teraz przypadkiem zauważyłam, że lekarz w żaden sposób nie informując mnie wystawił to L4 (było to jakieś dwa tyg. temu). Czy jest jeszcze  szansa na anulowanie tego zwolnienia?
A w ogóle może ktoś zna się lepiej na tej zusowskiej platformie - jest jakaś opcja powiadomienia np. SMS-em o ZLA (tak jak przy receptach itd.?) EDIT znalazłam już - jest taka opcja
Niestety nie da się tego anulować. Z tego szpitala nigdy nie dają informacji. O tym, że nie ma kto wystawić zwolnienia też nie. Ja już tam kiedyś zadymę zrobiłam o bardzo wąskich kompetencjach i dowiadtwaniu się po fakcie. Ordynator usłyszał co miał usłyszeć.

No trudno, mam lekcję na przyszłość, dzięki za odpowiedź. Edit: przyszedł mi SMS że lekarz anulował zwolnienie, więc jednak się da
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wolne od pracy a badania w programie NFZ - przez marcepanka - 08-06-2022, 10:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości