Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(21-03-2018, 07:53)Anka napisał(a):
(20-03-2018, 21:14)hela napisał(a): Nie martw się, mnie tez sie czasem wzrok pogarsza, a w jednym oku mam trochę zaćmy posterydowej, może sie pojawić podobno nawet po roku od solu u nas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak to u ciebie wyglada jak sie pogarsza? Ja mimo zmiany oku bo jak sie okazalo zwiekszyla mi sie wada ( nie wiadomo kiedy, nagle zaczelam gorzej widziec) czasem mam wrazenie ze oczy zemczone lub wrazliwe na swiatlo. Ogolnie dzis marudna jestem. Zus mi zrobil psikusa i wstrzymal kase za L4. Kontroluja moje zatrudnienie. A nie ukrywam , ze mam male marzenie ktore chce spelnic i ta kasa by sie przydala. Maja mi wyplacic kase. Postepowanie niby zakonczone. Ale ja niecierpliwa i chce juz Uśmiech i tak tyle czekam. Jeszcze mi jakis ganglion wyrosl na prawym nadgarstku i reka taka ciut obolala. Widze ze ogolnie bede musiala ograniczyc moja oferte zabiegowa jako kosmetyczka. Mani to dla mnie meczarnia. Dobrze ze zabiegi na twarz to nie problem. Dlonie niby sprawne wedlug neuro ale dla mnie takie ciagle zmeczone.

Gównie to mi się wtedy światła rozjeżdżają, każde światełko ma taką poświatę na około, nawet to ładneUśmiech
Odpowiedz
Wesołych Świąt Panie i PanowieUśmiech oby obyło się bez "atrakcji"Uśmiech
Odpowiedz
Dzięki wielkie! Również przyłaczam się do życzeń dla Was wszystkich!
Odpowiedz
Wzajemnie. Wszystkim najlepszego.
Odpowiedz
Smacznego jajka Oczko
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Chciałabym Wam życzyć Przede wszystkim Zdrowych, pogodnych pełnych miłości i ciepła rodzinnego  Świąt Wielkiej Nocy. By w ten czas zniknęły wszelkie troski i zmartwienia a na twarzy pojawił się uśmiech a w sercu radość, smacznego jajka oraz mokrego poniedziałku Uśmiech Wszystkiego co najlepsze, Pozdrawiam ciepło  Serce
Odpowiedz
Pogodnych, rodzinnych, pełnych miłości i radości Świat.
Odpowiedz
Zdrowych, pogodnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych Uśmiech Obfitości na świątecznym stole, optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość oraz chwili wytchnienia i odpoczynku w ten świąteczny czas Uśmiech
Smacznego śniadania wielkanocnego i bardzo mokrego Dyngusa Uśmiech Wesołego Alleluja!!! Uśmiech
Odpowiedz
Również się przyłączam Uśmiech Zdrowych, pogodnych i Wesołych Świąt spędzonej w cieplej, rodzinnej atmosferze oraz mokrego dyngusa Uśmiech
Odpowiedz
Ja również życzę wesołych i pogodnych świąt. Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości