Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
A może to zakupowy zawrót głowy Uśmiech

Mi dziś pęka...

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
To chyba te zakupy Oczko
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
no tak, kupowanie kołków do zawieszania rzeczy na ścianie może człowiekowi zawrócić w głowieUśmiech
Odpowiedz
Anka ja tak miałam wczoraj masakra
Odpowiedz
Rany dziewczyny ratunku, w nocy obudził mnie taki ból głowy że musiałam wstać po ketonal, a teraz siedzę sobie w pracy spokojnie, i skupiam się na tym żeby nie zasnąć, i głupot nie robić, masakra, straszny dzień jakiś
Odpowiedz
(16-07-2018, 13:27)hela napisał(a): Rany dziewczyny ratunku, w nocy obudził mnie taki ból głowy że musiałam wstać po ketonal, a teraz  siedzę sobie w pracy spokojnie, i skupiam się na tym żeby nie zasnąć, i głupot nie robić, masakra, straszny dzień jakiś

Przybijam piątke. U mnie też mega duży ból głowy. Jeszcze znów oko. I ta pogoda nastraja tak że bym w łóżku mogła ciągle leżeć
Odpowiedz
aha, jakbym się położył to bym zasnęła, na szczęście nie mam gdzie, a na krześle to niewygodnie spać, nie rozumiałam za bardzo jak wygląda zmęczenie w sm (w sensie męczyłam się, ale bez szału), dziś już chyba wiem, piję pierwszą kawę od kilku tygodni, może mnie ten cukier w niej coś podniesie
Odpowiedz
ja też od weekendu masakra, brak mocy i rozmazany obraz przy patrzeniu w lewo :/
Odpowiedz
patrzę w lewo jest ok, z daleka mi się tylko niebieska lampka na routerze rozjeżdża, czerwona i zielona w porządkuUśmiech koledzy z pracy nie wiedzą czemu się tak na ten router przyglądamOczko palcem do nosa prawie idealnieOczko
Odpowiedz
Hehe no też się na tym łapię że staram się skupić na patrzeniu Oczko to jest chyba najgorsze, mam nadzieję że niedługo minie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości