Ankieta: Czy Twoim zdaniem na forum powinna być możliwość publikowania linków do zbiórek funduszy na leczenie?
Nie, powinien być absolutny zakaz
6.67%
1 6.67%
Wszyscy powinni mieć możliwość publikowania informacji o zbiórkach (bez ograniczeń)
6.67%
1 6.67%
Jedynie stali użytkownicy (staż min. 1 rok) powinni mieć prawo do publikowania informacji o swoich zbiórkach na leczenie
33.33%
5 33.33%
Każda sytuacja powinna być indywidualnie rozpatrywana przez administrację forum
53.33%
8 53.33%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wasza opinia] Zbiórki pieniędzy na leczenie
#1
Mam taką propozycję, patrząc na obecną sytuację/dyskusję z Beatą/Basią, żeby wszystkie wątki z prośbami o wpłaty pieniędzy były zakazane lub moderowane przed publikacją, nie chodzi o to żeby nie pomagać, tylko żeby nie dochodziło więcej do takich dyskusji, jak ta z Basi siostrzenicą. Lub mogłyby być moderowane przed publikacją wszystkie wpisy w takich wątkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#2
hela bacznie przyglądamy się tej sytuacji z Basia i juz poczynilysmy pewne kroki. Wszystko w swoim czasie.
Odpowiedz
#3
Super, dziękuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
(21-08-2018, 22:39)Joanna napisał(a): hela bacznie przyglądamy się tej sytuacji  z Basia i juz poczynilysmy pewne kroki. Wszystko w swoim czasie.

Bardzo prosze o usunięcie konta pani Beaty! Nie ukrywam ze doszlo do zastrzaszania nas odpowiedzialnością karna z jej strony. Jestem wykonczona tym co ta Pani wypisuje. Jestem zla dlatego bo ja jej pomoglam i przelałam pieniadze a Pani Beata nada stara sie na nas cos wymusić. To jest nienormalne. Bardzo prosze o usunięcie jej profilu. Owszem jest szansa ze zalozy nowy ale ja serio czuje sie  urazona ta sytuacja
Odpowiedz
#5
(22-08-2018, 08:08)Anka napisał(a):
(21-08-2018, 22:39)Joanna napisał(a): hela bacznie przyglądamy się tej sytuacji  z Basia i juz poczynilysmy pewne kroki. Wszystko w swoim czasie.

Bardzo prosze o usunięcie konta pani Beaty! Nie ukrywam ze doszlo do zastrzaszania nas odpowiedzialnością karna z jej strony. Jestem wykonczona tym co ta Pani wypisuje. Jestem zla dlatego bo ja jej pomoglam i przelałam pieniadze a Pani Beata nada stara sie na nas cos wymusić. To jest nienormalne. Bardzo prosze o usunięcie jej profilu. Owszem jest szansa ze zalozy nowy ale ja serio czuje sie  urazona ta sytuacja

Aniu pracujemy nad tą sprawą. Na pewno nie pozwolimy na to aby ktoś Nas zastraszal ale musimy to do końca wyjaśnić.  Cierpliwości.
Odpowiedz
#6
(22-08-2018, 11:09)Joanna napisał(a):
(22-08-2018, 08:08)Anka napisał(a):
(21-08-2018, 22:39)Joanna napisał(a): hela bacznie przyglądamy się tej sytuacji  z Basia i juz poczynilysmy pewne kroki. Wszystko w swoim czasie.

Bardzo prosze o usunięcie konta pani Beaty! Nie ukrywam ze doszlo do zastrzaszania nas odpowiedzialnością karna z jej strony. Jestem wykonczona tym co ta Pani wypisuje. Jestem zla dlatego bo ja jej pomoglam i przelałam pieniadze a Pani Beata nada stara sie na nas cos wymusić. To jest nienormalne. Bardzo prosze o usunięcie jej profilu. Owszem jest szansa ze zalozy nowy ale ja serio czuje sie  urazona ta sytuacja

Aniu pracujemy nad tą sprawą. Na pewno nie pozwolimy na to aby ktoś Nas zastraszal ale musimy to do końca wyjaśnić.  Cierpliwości.
Cierpliwość nie jest moja mocna strona ale rozumiem Joanna. Ciesze sie bardzo, ze mozna na Ciebie liczyc. Cala sytaucja jest dziwna i oczywiscie uzbrajam sie w cierpliwość. Uśmiech
Odpowiedz
#7
Sądzę że, po to są strony fundacji, żeby tam zamieszczać apele o pomoc, (ciekawe na ile forów jeszcze ten link od Basi trafił), każdy kto chce pomóc zawsze może takie strony fundacji znaleźć. Wpis u nas mógłby ewentualnie zawierać tylko zapytanie, czy można link do zbiórki wysłać w wiadomości prywatnej, tylko osobom które wyrażą zgodę. Bo wiecie jak to jest, jak nam jedna zbiórka wyjdzie, to za chwilę pojawią się następne, i myślę że, można poczuć dyskomfort jeżeli będą człowieka co chwilę prosić o pieniądze. Tak jak obecnie na FB, połowa użytkowników udostępnia jakieś apele o pomoc, zupełnie bezmyślnie, bez wiedzy o tym co to za zbiórka. Poza tym nas jest tu ograniczona ilość, raz można komuś dać pieniądze, ale co chwila???
Odpowiedz
#8
Kochani czekamy dalej na Wasze opinie na temat zbiórek. Na razie wypowiedziała się hela. Bardzo Nam na tym zależy bo nie chcemy podejmować decyzji same.
Odpowiedz
#9
Popieram Hele, ewentualnie dla "naszych" ludzi możliwość. Naszych czyli takich co są z nami od conajmniej roku
Odpowiedz
#10
(24-08-2018, 11:24)mufa napisał(a): Popieram Hele,  ewentualnie dla "naszych" ludzi możliwość. Naszych czyli takich co są z nami od conajmniej roku

To jest dobry plan, co najmniej rok na forum i możesz publikować apele o pomoc. Inaczej nie. W sumie to i tak tego nie robimy, ale życie pisze różne scenariusze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości