Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spełnianie marzeń mimo sm:)
#1
Zakładam ten wątek żebyśmy mogli pochwalić się tym co mimo sm się nam udaje zrobić/osiągnąć. Czasem zwykłe rzeczy są dla nas wielkie, bo mamy ograniczenia które udaje nam się pokonaćUśmiech Ja na przykład od diagnozy odwiedziłam dwa miejsca na świecie które zawsze chciałam zobaczyćUśmiech  i planuję wyjazdy dalej, lubię podróżować, i nie zamierzam zmieniać planów przez smOczko chociaż mam dni kiedy posprzątanie mieszkania jest już osiągnieciem, i też mnie cieszy jak zrobię wtedy wszystko co zaplanowałamUśmiech
Odpowiedz
#2
Dziś dostalam informacje ze szkoly, że mam dyplom do odebrania. Zdobyłam fajny zawód.
Odpowiedz
#3
Ja mam cudowne dziecko, pomimo problemów. To najpiękniejsze, co mi się w życiu przytrafiło i ona jest spełnieniem mojego największego marzenia.
Odpowiedz
#4
Musi być bardzo szczęśliwym dzieckiemUśmiech
Odpowiedz
#5
A ja w związku z tym, że mam słaby dojazd do szpitala autobusem po leki, zaczęłam jeździć po nie autem. Balam się jeździć po Warszawie samochodem a teraz się przełamałam. Brawo ja Język
Odpowiedz
#6
Brawo TyUśmiech ja po rzucie najbardziej się bałam że, nie dam rady autem jeździć (lewa noga), ale dałam radęUśmiech
Odpowiedz
#7
Ja mam trójkę dzieci Uśmiech tak jak zawsze chciałam i nie zrezygnowałam z tego przez sm bo najmłodsze dziecko urodziłam już po diagnozie. Mimo tego iż diagnozę dostałam będąc w połowie studiów licencjackich skończyłam je z 5 w dyplomie. Obecnie jestem na studiach magisterskich. Choć nie zawsze jest łatwo bo z trójka dzieci i uczelnią oddalona o trochę ponad 100 km czasami jest ciężko ale już połowa za mną więc z drugą połowa też dam radę Uśmiech
Odpowiedz
#8
(31-08-2018, 11:05)klaudia26 napisał(a): Ja mam trójkę dzieci Uśmiech tak jak zawsze chciałam i nie zrezygnowałam z tego przez sm bo najmłodsze dziecko urodziłam już po diagnozie. Mimo tego iż diagnozę dostałam będąc w połowie studiów licencjackich skończyłam je z 5 w dyplomie. Obecnie jestem na studiach magisterskich. Choć nie zawsze jest łatwo bo z trójka dzieci i uczelnią oddalona o trochę ponad 100 km czasami jest ciężko ale już połowa za mną więc z drugą połowa też dam radę Uśmiech

Super! Dziewczyny!
Odpowiedz
#9
Super dziewczyny. Hela dobry pomysł z tym wątkiem. Z uśmiechem to czytałam.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#10
Super Uśmiech Gratuluję WszystkimUśmiech Jesteście bardzo dzielne. Fajnie, że pomimo ograniczeń nie poddajecie się i spełniacie marzenia. Oby tak dalej Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości