Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(05-09-2018, 21:26)mpmarzena napisał(a): Nie mogę odnaleźć [emoji849]

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Proszę  :Uśmiech


http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=210
Odpowiedz
(05-09-2018, 21:38)hela napisał(a):
(05-09-2018, 20:33)mpmarzena napisał(a):
(02-09-2018, 18:56)hela napisał(a): Walczę dzielnieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Walcz walcz Hela. Siła i honor [emoji123][emoji6]

Przyniosłam do domu pół apteki i walkę uważam za wygranąUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Hela trzymaj się i szybko Nam zdrowiej Uśmiech
Odpowiedz
Obidził mnie taki ból głowy, ze chyba nigdy takie nie czułam. Juz wczoraj wstałam z takim. Tylko ze mocniej prawa strona. Szczególnie okolice skroni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Anka spróbuj od zmierzenia ciśnienia a jeśli jest ok to proponuję kawę parzona z cytryną- ohydne ale pomaga

Hela świetnie że już lepiej.
Ja jutro wielki dzień idę ustalić termin na artroskopie (jednak mój pseudobieg w basenie skończył się źle), oj na długo zapamiętam te wakacje
Odpowiedz
(06-09-2018, 05:24)mufa napisał(a): Anka spróbuj od zmierzenia ciśnienia a jeśli jest ok to proponuję kawę parzona z cytryną- ohydne ale pomaga

Hela świetnie że już lepiej.
Ja jutro wielki dzień idę ustalić termin na artroskopie (jednak mój pseudobieg w basenie skończył się źle), oj na długo zapamiętam te wakacje


Serio? Nie mam cytryny co prawda bo ja nie pijam herbat a moi Panowie piją owocowe. Ale jadę dziś z synem do lekarza bo się przeziębił to zajadę po cytrynę. 2 dni z rzędu taki ból raczej nie przez przypadek. Dzięki za radę. [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
W październiku muszę iść na ponownie na punkcję + wszystkie rezonanse i inne badania, mój promotor mimo napisania pracy w maju, odrzucił mi ją i nie mam szans na poprawę, a wchodząc do domu zobaczyłam chłopaka z jakąś dzi**ą w łóżku.

Żyć nie umierać.
Odpowiedz
A ktoś Ty?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(10-09-2018, 21:17)hela napisał(a): A ktoś Ty?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A czy to ważne kto ja? Być może jedna z was, czekam na diagnozę od marca. Coś jeszcze chciałabyś wiedziec?
Odpowiedz
Mamy tu wątek "przedstaw się", i miło jak napiszesz parę słów o sobie. A tak ani "cześć" ani nic. Miło Cię poznać, tylko napisz cokolwiek o sobie.
Odpowiedz
(10-09-2018, 20:14)Oss napisał(a): W październiku muszę iść na ponownie na punkcję + wszystkie rezonanse i inne badania, mój promotor mimo napisania pracy w maju, odrzucił mi ją i nie mam szans na poprawę, a wchodząc do domu zobaczyłam chłopaka z jakąś dzi**ą w łóżku.

Żyć nie umierać.
No to masz niezła jazde...Ja też przeżywam najgorszy rok życia.Choroba rozstanie rezygnacja z pracy.Powoli dochodzę do siebie ale łatwo nie jest...Może jednak nie jestes chora a wszystko inne jakos sie poukłada

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości