Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korzeń arktyczny
#1
   
A słyszał ktoś o takim wynalazku. Podobno też coś nam pomaga?
Odpowiedz
#2
Nie słyszałam, ale akurat zamawiałam suplementy, zamówiłam i to, (tabletki z tym w składzie), z opisu nie zaszkodzi. zobaczymy
Odpowiedz
#3
(13-09-2018, 11:42)hela napisał(a): Nie słyszałam, ale akurat zamawiałam suplementy, zamówiłam i to, (tabletki z tym w składzie), z opisu nie zaszkodzi. zobaczymy

No też dzisiaj się dowiedziałem, i też zamówiłem. Ogólnie to wzmianka jest na FB bo dzisiaj zobaczyłem grupę z sm. Jakby co to nazwa jej "stwardnienie rozsiane i my pozytywni".
Odpowiedz
#4
Zobaczymy, może się taki suplement przydać na jesienną depresjęUśmiech
Odpowiedz
#5
(13-09-2018, 11:47)hela napisał(a): Zobaczymy, może się taki suplement przydać na jesienną depresjęUśmiech





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(13-09-2018, 11:56)Anka napisał(a):
(13-09-2018, 11:47)hela napisał(a): Zobaczymy, może się taki suplement przydać na jesienną depresjęUśmiech





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Hela podrzuć link do tych co zamówiłaś. Firm pewnie sporo wole jak coś zwalić na Ciebie jak zamówisz jakieś gów.. nie gniewaj sie. Wiesz ze darzę Cie sympatia. Taki mam dziś durny humor


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(13-09-2018, 11:45)baryla1969 napisał(a):
(13-09-2018, 11:42)hela napisał(a): Nie słyszałam, ale akurat zamawiałam suplementy, zamówiłam i to, (tabletki z tym w składzie), z opisu nie zaszkodzi. zobaczymy

No też dzisiaj się dowiedziałem, i też zamówiłem. Ogólnie to wzmianka jest na FB bo dzisiaj zobaczyłem grupę z sm. Jakby co to nazwa jej "stwardnienie rozsiane i my pozytywni".


Ja byłam na jednej ale ludzie byli z kosmosu i stwierdziłam ze najlepiej sie czuje tu na forum. Dzięki za info


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
(13-09-2018, 11:45)baryla1969 napisał(a):
(13-09-2018, 11:42)hela napisał(a): Nie słyszałam, ale akurat zamawiałam suplementy, zamówiłam i to, (tabletki z tym w składzie), z opisu nie zaszkodzi. zobaczymy

No też dzisiaj się dowiedziałem, i też zamówiłem. Ogólnie to wzmianka jest na FB bo dzisiaj zobaczyłem grupę z sm. Jakby co to nazwa jej "stwardnienie rozsiane i my pozytywni".

No i łykam te tabletki i nie wiem co o nich sądzić, mam wrażenie że łagodniej reaguję na zmiany pogody, ale czy to od nich nie wiem.  Zobaczę co będzie jak mi się opakowanie skończy.
Odpowiedz
#7
Ja też biorę. Jedynie co zauważyłam to to , że rzadziej mam ochotę kogoś zabić, zmniejszyła mi się alergia na ludzką głupotę. Psychicznie lepiej znoszę czas menstruacji. Korzeń biorę 2 tyg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
W sumie to nie wiem co o ty tabletkach myśleć, opakowanie prawie skończone, pogorszenie przy zmianach pogody było jak zwykle, może energii mam trochę więcej, i chyba tyle
Odpowiedz
#9
(31-10-2018, 12:25)hela napisał(a): W sumie to nie wiem co o ty tabletkach myśleć, opakowanie prawie skończone, pogorszenie przy zmianach pogody było jak zwykle, może energii mam trochę więcej, i chyba tyle

A ja nie czuje zadnej poprawy.
Odpowiedz
#10
Z suplementacji - witamina B12 w granicach 500 - 550, B6 w laboratoryjnych granicach i pilnować poziomu D3. To są — witaminowo — dla nas najważniejsze wartości Oczko.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości