Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
postacie SM
#71
A gdzie indziej pisałeś o rzutach? raz że miałeś jeden, za drugim razem że dwa... robiłeś MRI w ogóle czy tak się domyślasz że masz zmiany w rdzeniu?
Odpowiedz
#72
(13-09-2018, 13:39)hela napisał(a): A gdzie indziej pisałeś o rzutach? raz że miałeś jeden, za drugim razem że dwa... robiłeś MRI w ogóle czy tak się domyślasz że masz zmiany w rdzeniu?


Tak 27 czerwca 2018 r o 20:45 o dwoch rzutach pisal nie wiem jak to tu wrzucic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

[Obrazek: 0287ab09c41ad7330138999ccdcbcd0d.jpg]. Wątek co sie stalo ze zachorowaliśmy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#73
Spowiedź SHAZZY:

Pierwszy rzut 8 lat temu a potem drugi pół roku temu.Nagle zaczęła mi się trząść lewa część ciała i poczułem mocne pulsowanie w głowie.Minęlo po 15 min.Następnego dnia obudziłem się otumaniony.Myślałem że to minie ale zaczelo sie pogarszac.Piękła mnie ręka noga brzuch potem druga noga.Zaczęło się od stopy i szło wyżej.W trakcie były zawroty i bóle głowy i zatkane ucho lewe.Býła też trzęsąca się głowa i nadwrażliwość na światło i dźwięk.W szpitalu zbadali mi łeb i płyn.Wyszły zmiany niedokrwienne.Hiper ale kilka po kilka mm.Stwierdzili że nie potrzebuję kontrastu.W PMR nie mam krążków ale IgG jest podwyższone.Odcinka szyjnego mi nie zbadali mimo że sugerowałem więc domyślam się że zmiany są tamUśmiech Wcisneli mi nerwicę w którą nie wierzęUśmiech
W moim wieku najczęściej się diagnozuje PP więc na podstawie postępu i objawów postawiłem sobie diagnozę

Więcej grzechów nie pamiętam i nie proszę o pokutęUśmiech


Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#74
Czytam watek „ depresja” tam jeszcze inaczej pisales


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W czerwcu pisałeś ze jestes 4 mce po 1 rzucie i ledwo chodzisz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#75
No ale skoro igg jest podwyższone, to trzeba znaleźć dobrego internistę/diagnostę który ogarnie temat,położy cię do szpitala i zrobi wszystkie badania. a nie szukać domowych sposobów leczenia smu, którego na razie nie masz.. Nerwica może istnieć jako osobna jednostka, albo być symptomem tego, na co teraz cierpisz.


Ppms nie odejmuje nogi. Zaczyna się od opadającej stopy najczęściej, i powoli, w ciągu miesięcy, nie można ta noga poruszać. Nogę może na pare tygodni odjąć rzut w postaci remisyjnej.
Odpowiedz
#76
(13-09-2018, 14:01)shazza napisał(a): Spowiedź SHAZZY:

Pierwszy rzut 8 lat temu a potem drugi pół roku temu.Nagle zaczęła mi się trząść lewa część ciała i poczułem mocne pulsowanie w głowie.Minęlo po 15 min.Następnego dnia obudziłem się otumaniony.Myślałem że to minie ale zaczelo sie pogarszac.Piękła mnie ręka noga brzuch potem druga noga.Zaczęło się od stopy i szło wyżej.W trakcie były zawroty i bóle głowy i zatkane ucho lewe.Býła też trzęsąca się głowa i nadwrażliwość na światło i dźwięk.W szpitalu zbadali mi łeb i płyn.Wyszły zmiany niedokrwienne.Hiper ale kilka po kilka mm.Stwierdzili że nie potrzebuję kontrastu.W PMR nie mam krążków ale IgG jest podwyższone.Odcinka szyjnego mi nie zbadali mimo że sugerowałem więc domyślam się że zmiany są tamUśmiech Wcisneli mi nerwicę w którą nie wierzęUśmiech
W moim wieku najczęściej się diagnozuje PP więc na podstawie postępu i objawów postawiłem sobie diagnozę

Więcej grzechów nie pamiętam i nie proszę o pokutęUśmiech


Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

czyli sm nie masz w ogóle, sam się zdiagnozowałeś nie będąc lekarzem, jeśli naprawdę coś Ci dolega to poszukaj dobrego neuro, a bez kontrastu zmiany aktywne nie wyjdą w mri….  ja bym się skupiła na tej nerwicy, ta huśtawka nastrojów
Odpowiedz
#77
(13-09-2018, 14:20)hela napisał(a):
(13-09-2018, 14:01)shazza napisał(a): Spowiedź SHAZZY:

Pierwszy rzut 8 lat temu a potem drugi pół roku temu.Nagle zaczęła mi się trząść lewa część ciała i poczułem mocne pulsowanie w głowie.Minęlo po 15 min.Następnego dnia obudziłem się otumaniony.Myślałem że to minie ale zaczelo sie pogarszac.Piękła mnie ręka noga brzuch potem druga noga.Zaczęło się od stopy i szło wyżej.W trakcie były zawroty i bóle głowy i zatkane ucho lewe.Býła też trzęsąca się głowa i nadwrażliwość na światło i dźwięk.W szpitalu zbadali mi łeb i płyn.Wyszły zmiany niedokrwienne.Hiper ale kilka po kilka mm.Stwierdzili że nie potrzebuję kontrastu.W PMR nie mam krążków ale IgG jest podwyższone.Odcinka szyjnego mi nie zbadali mimo że sugerowałem więc domyślam się że zmiany są tamUśmiech Wcisneli mi nerwicę w którą nie wierzęUśmiech
W moim wieku najczęściej się diagnozuje PP więc na podstawie postępu i objawów postawiłem sobie diagnozę

Więcej grzechów nie pamiętam i nie proszę o pokutęUśmiech


Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

czyli sm nie masz w ogóle, sam się zdiagnozowałeś nie będąc lekarzem, jeśli naprawdę coś Ci dolega to poszukaj dobrego neuro, a bez kontrastu zmiany aktywne nie wyjdą w mri….  ja bym się skupiła na tej nerwicy, ta huśtawka nastrojów

Nie no, podwyższone igG samo z siebie się nie bierze, ale ja nie rozumiem co ty tutaj robisz, zamiast szukać dobrego diagnosty w szpitalu i ogarnąc co się z tobą dzieje. Odpuść sobie prywatne rezonanse, wizyty u neurologów tylko uderz do dobrego diagnosty na wydział interny. Jeżeli to będzie SM, to ci to zdiagnozują.
Odpowiedz
#78
(13-09-2018, 14:20)WorkBorg napisał(a): No ale skoro igg jest podwyższone, to trzeba znaleźć dobrego internistę/diagnostę który ogarnie temat,położy cię do szpitala i zrobi wszystkie badania. a nie szukać domowych sposobów leczenia smu, którego na razie nie masz.. Nerwica może istnieć jako osobna jednostka, albo być symptomem tego, na co teraz cierpisz.


Ppms nie odejmuje nogi. Zaczyna się od opadającej stopy najczęściej, i powoli, w ciągu miesięcy, nie można ta noga poruszać. Nogę może na pare tygodni odjąć rzut w postaci remisyjnej.
Nogę odjeło mi 8 lat temu potem przera aż w tym roku ruszyło

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

To że nie postawili mi diagnozy nie znaczy że nie mam.W rdzeniu mogą siedzieć zmiany a objawy?Brak prążków niczego nie wyklucza

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#79
WorkBorg nie daj się wciągnąć w dyskusje o niczym, zwłaszcza że shazza się gubi we własnych opowieściach
Odpowiedz
#80
I co? Byłeś z ta noga u lekarza? Wtedy mialeś zrobione jakieś badania? Pisałeś w wątku depresja ze 4 mce temu miałeś 1 rzut. O co Ci chodzi? Teraz piszesz że pierwszy miałeś 8 lat temu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(13-09-2018, 14:26)shazza napisał(a):
(13-09-2018, 14:20)WorkBorg napisał(a): No ale skoro igg jest podwyższone, to trzeba znaleźć dobrego internistę/diagnostę który ogarnie temat,położy cię do szpitala i zrobi wszystkie badania. a nie szukać domowych sposobów leczenia smu, którego na razie nie masz.. Nerwica może istnieć jako osobna jednostka, albo być symptomem tego, na co teraz cierpisz.


Ppms nie odejmuje nogi. Zaczyna się od opadającej stopy najczęściej, i powoli, w ciągu miesięcy, nie można ta noga poruszać. Nogę może na pare tygodni odjąć rzut w postaci remisyjnej.
Nogę odjeło mi 8 lat temu potem przera aż w tym roku ruszyło

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

To że nie postawili mi diagnozy nie znaczy że nie mam.W rdzeniu mogą siedzieć zmiany a objawy?Brak prążków niczego nie wyklucza

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


To idź do lekarza żeby postawił diagnozę a nie będziesz tu zmyślać i siać zamieszanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości