Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
DotarłoUśmiech i bardzo dobrzeUśmiech
Odpowiedz
Też się cieszę :-)
Odpowiedz
(07-09-2018, 13:50)Akinom napisał(a): Wróciłam, dostałam na cito skierowanie na rdzeń i już 17 września jadę na badanie. Zobaczymy. W każdym razie o psychologu już nie było mowy.
Zwracam honor.
Jednak nauczyłam się nowej zasady. Walcz i szukaj odpowiedzi.
Cieszę się, że tak szybko dali termin i trzymam kciuki za dobry wynik. ?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Też się cieszę że dali. Wynik jest mi obojętne, ale  coś chyba będzie widać. Prawa strona i tak jest teraz słabsza (dzisiaj to potwierdziła moja lokalna neurolog) więc coś się musiało zadziac, czy tego chcę czy nie.
Odpowiedz
Witajcie, dawno się nie odzywałam, ale regularnie odwiedzałam forum i czytałam co i jak u was ? odebrałam dzisiaj wynik kontrolnego rezonansu po 2 latach brania tecfidery. Jakiejś ogromnej tragedii nie ma, bo dwie nowe zmiany, które nie wzmacniają się po podaniu kontrastu. W sumie to nie wiem czy to dobrze czy źle czas pokaże. Pozdrawiam
Odpowiedz
(10-09-2018, 17:44)Akinom napisał(a): Też się cieszę że dali. Wynik jest mi obojętne, ale  coś chyba będzie widać. Prawa strona i tak jest teraz słabsza (dzisiaj to potwierdziła moja lokalna neurolog) więc coś się musiało zadziac, czy tego chcę czy nie.

I jak mri?  technik coś powiedział? bo na opis się z reguły czeka.

(18-09-2018, 09:24)Katieinthesky napisał(a): Witajcie, dawno się nie odzywałam, ale regularnie odwiedzałam forum i czytałam co i jak u was ? odebrałam dzisiaj wynik kontrolnego rezonansu po 2 latach brania tecfidery. Jakiejś ogromnej tragedii nie ma, bo dwie nowe zmiany, które nie wzmacniają się po podaniu kontrastu. W sumie to nie wiem czy to dobrze czy źle czas pokaże. Pozdrawiam

Jak nie miałaś w tym czasie rzutów to chyba jest ok, mi neuro jeszcze przed kontrolnym rezonansem powiedział że jak nie miałam rzutów przez rok to zostanę na tec.
Odpowiedz
Rzutów nie miałam i jak na razie zostanę w programie. A jak się ma rzut to program zostaje przerwany czy jak? Bo się w tym nie orientuje.
Odpowiedz
(18-09-2018, 09:33)Katieinthesky napisał(a): Rzutów nie miałam i jak na razie zostanę w programie. A jak się ma rzut to program zostaje przerwany czy jak? Bo się w tym nie orientuje.

Nie przerywają, mogą najwyżej zmienić lek jeśli uznają że ten jest nie skuteczny, ale to chyba trzeba mieć i zmiany i rzuty żeby stwierdzić że lek nie działa/przestał działać.
Odpowiedz
Dzięki, mam nadzieję że to tylko jednorazowy wybryk mojego sma
Odpowiedz
Hela, był taki sajgon, że weszłam na badanie po 2,5 godzinie czekania. Było mi mega zimno, zęby chodziły same, cała się trzeslam i lewa stopa sama z siebie szła do góry. Dowiedziałam się tyle, że moje drgawki nie zaburzyly obrazu badania. Wynik za ok. 3 tygodnie. Dobrze, że kuzynka tam pracuje to mi to odnierze i nie będę musiała się tam pojawiać. Jakoś nie pałam zbytnio miłością do tego szpitala ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości