Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
powitanie
#11
Najlepiej wysiąść we Wrzeszczu i przesiąść się na tramwaj w kierunku Oliwy. Wysiadasz na przystanku Uniwersytet i około 700 m na piechotę
Odpowiedz
#12
Witaj na forum Uśmiech Tak jak dziewczyny wspomniały, nie ma rejonizacji, leczyć się możesz gdzie chcesz lub gdzie jest miejsce. Ważne żeby zacząć jak najszybciej. Jeżeli czegoś nie wiesz to śmiało pytaj. Pomożemy Oczko
Odpowiedz
#13
(14-09-2018, 19:44)Natasza napisał(a): Najlepiej wysiąść we Wrzeszczu i przesiąść się na tramwaj w kierunku Oliwy. Wysiadasz na przystanku Uniwersytet i około 700 m na piechotę

CZEŚĆ.czy muszę wyjąć dokumentacje ze szpitala gdzie byłam wcześniej?jeśli zmienia się szpital.czy na polanki jest dobry lekarz?bo tam gdzie byłam wcześniej nic mnie nie zatrzymuje.
Odpowiedz
#14
(15-09-2018, 08:24)basiapolk@wp.pl napisał(a):
(14-09-2018, 19:44)Natasza napisał(a): Najlepiej wysiąść we Wrzeszczu i przesiąść się na tramwaj w kierunku Oliwy. Wysiadasz na przystanku Uniwersytet i około 700 m na piechotę

CZEŚĆ.czy muszę wyjąć dokumentacje ze szpitala gdzie byłam wcześniej?jeśli zmienia się szpital.czy na polanki jest dobry lekarz?bo tam gdzie byłam wcześniej nic mnie nie zatrzymuje.

Dokumentacja podstawą do kwalifikacji. Najlepiej przed wybraniem się zadzwoń do sekretariatu neurologii (numer na stronie szpitala) i tam udzielą więcej informacji. Ja jestem zadowolona. Lekarze kompetentni.
Odpowiedz
#15
Hej,

w Gdańsku jest strasznie ciężko dostać się do programu, sam jeżdżę do Gdyni, tam praktycznie od ręki.
Szkoda, że tak długo u Ciebie trwała diagnoza.
Leżałaś u nas na neurologii?
Odpowiedz
#16
(23-09-2018, 18:31)WorkBorg napisał(a): Hej,

w Gdańsku jest strasznie ciężko dostać się do programu, sam jeżdżę do Gdyni, tam praktycznie od ręki.
Szkoda, że tak długo u Ciebie trwała diagnoza.
Leżałaś u nas na neurologii?

Cześć.U nas?tzn.gdzie?W gdańsku czy w gdyni?Leżałam i tutaj i tutaj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości