Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM i praca zawodowa
#21
Dzis widzę wszystko w czarnych barwach.
Odpowiedz
#22
(12-10-2018, 06:56)Blanka napisał(a): Dzis postanowilam olac swoja prace bo psychicznie nie daje rady wcxoraj pracodawca postawil kropke nad i. Jestem totalnie rozbita, nie moge opanowac lez od wczoraj powiedxialam sobie dosc nie za taka cene

D us ide do lekarza jest mi ciezko bo zawsxe stawiam czola a tym razem nie mam motywacji bo i tak jestem beznadziejna mimo ze rezydnuje czesto z przerw by digonic kolezanki ktore 8h pracuje beznadxiejna sytuCja po 18 latach pracy czuje sue bezradna jak dziecko

Nie ma powodu żebyś się źle czuła przez to, to chyba Twój pracodawca ma problem, nie możesz się obwiniać o postawy innych osób, nie dajesz rady to nie dajesz rady i tyle, znajdź inną pracę, i ciesz się życiemUśmiech
Odpowiedz
#23
Dzieki hela tak tez zrobie.
Odpowiedz
#24
(12-10-2018, 09:26)Blanka napisał(a): Dzieki hela tak tez zrobie.

do usługOczko
Odpowiedz
#25
(12-10-2018, 08:40)Blanka napisał(a): Dzis widzę wszystko w czarnych barwach.
Blanka nie ma tego złego,  co by na dobre nie wyszło. Może, to znak,  żeby poszukać dla siebie czegoś odpowiedniejszego i może zacząć robić lub szkolić się w tym co lubisz. Daj sobie czas na przemyślenia i nie przejmuj się pracą. Naprawdę nie warto wylewac łez na kogoś, kto Cię nie docenia. A, że masz zły dzień? Kto by go   nie miał na Twoim miejscu ?  To normalne. Jak emocje opadną, to spojrzysz na to inaczej. Ja w Ciebie wierzę i trzymam kciuki za to, abyś znalazła prace, która będzie Cię satysfakcjonowala Uśmiech
Odpowiedz
#26
D, iekuje dziewczyny za slowa otuchy naprawde.
Odpowiedz
#27
Cześć BlankaUśmiech tak jak piszą dziewczyny, czasem nie ma tego złego, co by nam na dobre nie wyszło. Praca jest ważna, owszem, ale Twoje zdrowie najważniejsze. Jesteś dzielna i dajesz radę! Chorujesz, bierzesz leki i pracujesz dając z siebie 100%! Doceń siebie i to, że sobie radzisz. Ja po wielu próbach w końcu znalazłam pracę, która nie obciąża mi psychiki... nie jest to praca marzeń, ale jest wystarczająco dobra! Odpocznij teraz, nabierzesz trochę dystansu i szukaj. Trzymam kciuki!
Odpowiedz
#28
Ja musiałem zrezygnować z pracy ze względu na zawroty głowy i męczliwość.Teraz trochę fiksuję bez zajęcia ale mam nadzieję że jak się podleczę znajdę coś odpowiedniego do stanu zdrowia.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#29
(12-10-2018, 13:00)miesta napisał(a): Ja musiałem zrezygnować z pracy ze względu na zawroty głowy i męczliwość.Teraz trochę  fiksuję bez zajęcia ale mam nadzieję że jak się podleczę znajdę coś odpowiedniego do stanu zdrowia.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

A Ty nie miałeś się zdecydować na używanie tylko jednego konta???
Odpowiedz
#30
(12-10-2018, 13:00)miesta napisał(a): Ja musiałem zrezygnować z pracy ze względu na zawroty głowy i męczliwość.Teraz trochę  fiksuję bez zajęcia ale mam nadzieję że jak się podleczę znajdę coś odpowiedniego do stanu zdrowia.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

Najpierw się zdiagnozuj i zacznij brać odpowiednie leki, człowiek sam się nie naprawia zazwyczaj.

A co do jednego konta, byłoby fajnie, bo użytkownicy mogą mieć problem z ogarnięciem kto co pisze.

Pozdr.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości