Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie neurologiczne a rezonans
#1
Witam wszystkich,
Jakie sa wasze doswiadczenia z dokladnych badaniem neurologicznym wykonanym przez neurologa od SM? Czy mozliwe jest, zeby miec wszystkie dobre odruchy bez odchylen a jednak na MRI wychodza zmiany w mozgu/rdzeniu?
Odpowiedz
#2
Tak. Uśmiech
Odpowiedz
#3
(11-04-2019, 11:14)speculum napisał(a): Tak. Uśmiech

Kurde, to nie pocieszylas mnie :Smutny
Dwoch neurologow po testach wykluczylo, ale uparlam sie, ze cos jest bardzo nie tak i w koncu mam rezonans za 2 tygodnie. No nic, okaze sie wtedy  Płacz
Odpowiedz
#4
Tak, u mnie badanie neurologiczne też zawsze wychodzi w normie.
Odpowiedz
#5
u mnie też raczej oki, tylko w czasie rzutu było źle
Odpowiedz
#6
(11-04-2019, 11:12)Hanka napisał(a): Witam wszystkich,
Jakie sa wasze doswiadczenia z dokladnych badaniem neurologicznym wykonanym przez neurologa od SM? Czy mozliwe jest, zeby miec wszystkie dobre odruchy bez odchylen a jednak na MRI wychodza zmiany w mozgu/rdzeniu?

Tak
Odpowiedz
#7
Niestety tak ja mam wszystkie odruchy od zawsze ok ale rezonans już nie jest ok Uśmiech
Odpowiedz
#8
Smutny(( no to mam 2 tygodnie czekania w stresie na MRI
Odpowiedz
#9
Nie ma się co stresowaćUśmiech co ma być to będzieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
(11-04-2019, 20:27)hela napisał(a): Nie ma się co stresowaćUśmiech co ma być to będzieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieki Hela  Serce  az mi sie nie chce wierzyc, ze mozna miec wszystkie prawidlowe odruchy, nawet te typowe dla SM, a jednak MRI pokaze ze zmiany sa  Smutny
Zczynam zaraz nowa prace :Smutny takze to juz w ogole kosmos.
A nogi znowu mrowieja i dretwieja, tydzien byl spokoju, i ich oslabienie jak z waty wrocilo Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości