Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM w filmach
#91
(11-04-2019, 08:00)Bubka napisał(a): Zaczęłam oglądać ta Interwencję, ale tylko kawałek. Łzy stanęły mi w oczach i nie chciałam patrzeć dalej. ;(

no masakra Smutny
Odpowiedz
#92
(11-04-2019, 07:23)agica napisał(a): tak, aż trochę naciągana Uśmiech ja po sterydach zdychałam miesiąc

Ja nie, ja czułam się od razu dobrze, podobnie jak dziewczyna z wczoraj,chyva po prostu Każdy organizm reaguje inaczej Uśmiech
Odpowiedz
#93
Po sterydach czułam się super. Po za tym, że bardzo przytyłam i włosy mi zaczęły wypadać.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#94
(12-04-2019, 13:49)Akinom napisał(a): Po sterydach czułam się super. Po za tym, że bardzo przytyłam i włosy mi zaczęły wypadać.

Mnie nastraszyla lekarka, że mogę przytyć ale u mnie to poszło w druga stronę i sporo schudłam(szpitalne jedzenie i stress zrobiły swoje) przy drugim rzucie brałam sterydy krócej i ambulatoryjnie, to też nie przytylam ale miałam twarz popuchnieta tzw "księżycowa twarz" Uśmiech
Odpowiedz
#95
Ja generalnie mam tendencję do tycia, więc ani stres, ani jedzenie nie dały rady ?
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#96
mało optymistyczne reportaże, ale jeśli ktoś chciałby zobaczyć:
we wtorek 25.06 Interwencji kobieta z sm i wątek boreliozy;
wczoraj 27.06 sprawa dla reportera mężczyzna z sm, ale nie powiedziane jaka postać
Odpowiedz
#97
(28-06-2019, 08:10)agica napisał(a): mało optymistyczne reportaże, ale jeśli ktoś chciałby zobaczyć:
we wtorek 25.06  Interwencji kobieta z sm i wątek boreliozy;
wczoraj 27.06 sprawa dla reportera mężczyzna z sm, ale nie powiedziane jaka postać

Ja widziałam ponad miesiąc temu w wydarzeniach było o facecie z sm na wózku, wszędzie ten wózek.. I jak tu myśleć pozytywnie na przyszłość, tym bardziej jak się ma 24 lata, jak sobie pomyślę że mnie to też czeka to się odechciewa wszystkiego. Milego dnia dla Was Uśmiech
Odpowiedz
#98
(28-06-2019, 08:37)Beciaa05 napisał(a):
(28-06-2019, 08:10)agica napisał(a): mało optymistyczne reportaże, ale jeśli ktoś chciałby zobaczyć:
we wtorek 25.06  Interwencji kobieta z sm i wątek boreliozy;
wczoraj 27.06 sprawa dla reportera mężczyzna z sm, ale nie powiedziane jaka postać

Ja widziałam ponad miesiąc temu w wydarzeniach było o facecie z sm na wózku, wszędzie ten wózek.. I jak tu myśleć pozytywnie na przyszłość, tym bardziej jak się ma 24 lata, jak sobie pomyślę że mnie to też czeka to się odechciewa wszystkiego. Milego dnia dla Was Uśmiech

dokładnie, ja w połowie interwencji się poryczałam i trzeba było przełączyć, ale nie dawało mi spokoju jak można w wieku 40lat mieć odleżyny od sm. później dokończyłam i pojawia się wątek nie leczonej boreliozy.
 tv ma trochę do siebie, że wybiera szokujące przypadki, które poruszą widza. wczoraj mężczyzna 40lat (20 lat) choroby, wyczerpane linie leczenia, dwa przeszczepy komórek macierzystych, wózek i totalny paraliż, nawet brak mowy ??? Huh Huh Huh Huh Huh Huh
Odpowiedz
#99
I po co to oglądać? w sensie że jak się człowiek przejmuje to nie ma się co dręczyć, tym bardziej że pokazują tylko ciężkie przypadki, bo sprawny sm'owiec wrażenia nie robi.
Odpowiedz
Dokładnie, sprawny smowiec to żadna sensacja. A tak sępy napawają się czyimś nieszczęściem i mają temat niemalże za darmo.

U nas w lokalnych mediach bardzo zbierali na leczenie, na przeszczep komórek, na coś tam jeszcze, a potem cisza. Zero odzewu na zapytanie czy tym ludziom to pomogło, jak się mają . widać to już nie jest ciekawe.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości