Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix, HBOGo - seriale
#1
Pewnie nie tylko ja lubię seriale, może macie coś do polecenia?

z mojej strony:

HBOGo: Czarnobyl, Wielkie kłamstewka, Detektyw (ale bez słabego 2 sezonu), Teoria wielkiego podrywu, Ostre przedmioty, Wataha, Opowieść podręcznej, Biuro.

Netflix: W garniturach, Grace and Frankie, Hinterland, Line of duty, Mad Men, Sposób na morderstwo, Broadchurch, Paranoid, Czarne lustro, House of cards, Marcella, Dom z papieru, Mindhunter, Ty, Collateral, Tabula rasa, Orphan black, After life, Koniec gry, Homeland, Czarna lista.

Uśmiech
Odpowiedz
#2
Walking dead, tylko dwa pierwsze sezony są nudne, reszta spoko, Brytania, rodzina Borgiów, rodzina Soprano, West World, Luther, Kontra, Stacja Berlin, Obsesja Eve, GOT oprócz ostatniego sezonu, Więzienie Oz, Narcos, Dexter, Templariusze jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę. Obyczajowych nie oglądam, wszystko kryminalne, szpiegowskie, historyczne lub fantazy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
(02-06-2019, 10:33)hela napisał(a): Walking dead, tylko dwa pierwsze sezony są nudne, reszta spoko, Brytania, rodzina Borgiów, rodzina Soprano, West World, Luther, Kontra, Stacja Berlin, Obsesja Eve, GOT oprócz ostatniego sezonu, Więzienie Oz, Narcos, Dexter, Templariusze jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę. Obyczajowych nie oglądam, wszystko kryminalne, szpiegowskie, historyczne lub fantazy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale mi się trafiłaś Uśmiech  GOT nie lubię, WD - spróbuję, Luthera i Dextera widziałam, ale reszta to dla mnie nówki, dzięki Uśmiech

Jak masz ochotę, to zobacz Marcellę, to chyba mój ulubiony kryminalny Uśmiech
Odpowiedz
#4
Czarnobyl to hit polecam!!!!
Odpowiedz
#5
Ja polecam The Last Kingdom na Netflixie Uśmiech

Grace and Frankie uwielbiam!
Odpowiedz
#6
Dzięki Uśmiech
Potwierdzam, Czarnobyl świetny!
Odpowiedz
#7
Na Netflixie - Dark Uśmiech fajny klimat ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości