Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam się ?
#11
Tak w lipcu mam dostać leki tabletki kontrola krwi zobaczymy jak będzie dalej. Tylko dziwnie mi jakoś nie odczuwam ciepła i nie wiem czy to po tych sterydach i to minie

(12-06-2019, 19:59)fruu napisał(a): witaj, napisz może coś więcej

Pisze na wypisie że planowana terapia tecfidera. Zmiany w obu platach i móżdżku. Także kręgosłupa c2-c3 oraz c5. Jest trochę tego.
Odpowiedz
#12
Każdy ma trochę tego Oczko ja mam ponad 20 zmian w mózgu. Pracuje, jeżdżę na rowerze, funkcjonuję normalnie.
Odpowiedz
#13
Ja tez mam w głowie sitko, na moje szczęście w tej części której nie używam. Do tego zmiana w rdzeniu. Jak Bubka pracuje, jeżdżę samochodem, na rowerze nie z braku czasu, ale pracuje nad tymUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
(12-06-2019, 20:44)hela napisał(a): Ja tez mam w głowie sitko, na moje szczęście w tej części której nie używam. Do tego zmiana w rdzeniu. Jak Bubka pracuje, jeżdżę samochodem, na rowerze nie z braku czasu, ale pracuje nad tymUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to już jakoś mi lepiej na rowerze jeszcze nie próbowałam jeździć ale wszystko powoli. Dzięki
Odpowiedz
#15
Wszystko w swoim tempie, trzeba mierzyć siły na zamiaryOczko z czasem będziesz wiedzieć co dobrze Ci wychodzi a co nie jest dla Ciebie, przywyknieszUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#16
(12-06-2019, 20:52)hela napisał(a): Wszystko w swoim tempie, trzeba mierzyć siły na zamiaryOczko z czasem będziesz wiedzieć co dobrze Ci wychodzi a co nie jest dla Ciebie, przywyknieszUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma wyjścia ? będzie dobrze Uśmiech
Odpowiedz
#17
I tak trzymajUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
(12-06-2019, 19:12)Bubka napisał(a): Cześć. Jakie objawy miałaś że dostałaś wlewy? Od czego zaczęła się Twoja choroba?

Hela ja we wrześniu też w szpitalu dostalam solu a później sterydy w tabletkach że zmniejszająca dawką.

Ja również przy zapaleniu nerwu wzrokowego najpierw wlewy w szpitalu a później sterydy w tabletkach do domu ze zmniejszająca dawka Uśmiech

(12-06-2019, 20:44)hela napisał(a): Ja tez mam w głowie sitko, na moje szczęście w tej części której nie używam. Do tego zmiana w rdzeniu. Jak Bubka pracuje, jeżdżę samochodem, na rowerze nie z braku czasu, ale pracuje nad tymUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam zamiar rozpocząć jazde samochodem, bo kupiłam w końcu auto, zdałam prawko 2 lata temu i od tamtej pory nie jeżdżę, teraz mam strach po takim czasie wsiąść ale tego się podobno nie zapomina, zobaczymy Uśmiech
Odpowiedz
#19
Becia to jest jak jazda na rowerze Uśmiech uda się i nie ma co się bać.
Odpowiedz
#20
(12-06-2019, 23:28)Beciaa05 napisał(a):
(12-06-2019, 19:12)Bubka napisał(a): Cześć. Jakie objawy miałaś że dostałaś wlewy? Od czego zaczęła się Twoja choroba?

Hela ja we wrześniu też w szpitalu dostalam solu a później sterydy w tabletkach że zmniejszająca dawką.

Ja również przy zapaleniu nerwu wzrokowego najpierw wlewy w szpitalu a później sterydy w tabletkach do domu ze zmniejszająca dawka Uśmiech

(12-06-2019, 20:44)hela napisał(a): Ja tez mam w głowie sitko, na moje szczęście w tej części której nie używam. Do tego zmiana w rdzeniu. Jak Bubka pracuje, jeżdżę samochodem, na rowerze nie z braku czasu, ale pracuje nad tymUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam zamiar rozpocząć jazde samochodem, bo kupiłam w końcu auto, zdałam prawko 2 lata temu i od tamtej pory nie jeżdżę, teraz mam strach po takim czasie wsiąść ale tego się podobno nie zapomina, zobaczymy Uśmiech

Zawsze możesz wykupić sobie kilka jazd doszkalających.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości