Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeśli nie sterydy to co?
#11
Ja liczyłam, że domowe leczenie pomoze, ale dupa.
Fruu jutro ma być chłodniej, przynajmniej u nas na Dolnym Śląsku. Uśmiech

Dzięki Bubka, grunt, żeby się dostać na oddział i żeby szybko kroplówki zadziałały Uśmiech
Odpowiedz
#12
(06-06-2019, 22:06)speculum napisał(a): Ja liczyłam, że domowe leczenie pomoze, ale dupa.
Fruu jutro ma być chłodniej, przynajmniej u nas na Dolnym Śląsku. Uśmiech

Dzięki Bubka, grunt, żeby się dostać na oddział i żeby szybko kroplówki zadziałały Uśmiech

A co się dzieje? Wszystkiego dobrego Uśmiech
Odpowiedz
#13
Nagly niedosluch w jednym uchu, to niekoniecznie musi byc zwiazane z sm. Neurolodzy sa podzieleni. Tak czy siak, trzeba mi mocniejszych sterydow i moze komory hiperbarycznej Uśmiech
Dziekuje! :*
Odpowiedz
#14
We wrześniu też sie broniłam żeby nie trafić do szpitala, kombinowalam żeby tylko poczuć się lepiej a tu na koniec dostałam ochrzan, że za długo zwlekalam.

Co do pogody to dzisiaj jest fajnie. Przynajmniej u nas. Na Dolnym Śląsku. Oczko
Odpowiedz
#15
O 9.30 miałem na termometrze 27 st C
a co będzie o 14?
Odpowiedz
#16
Jestem po rozmowie z neurolog. Postępowanie w zależności od jutrzejszego wyniku rm ale w planach jest plazmafereza.
Odpowiedz
#17
(11-06-2019, 14:40)fruu napisał(a): Jestem po rozmowie z neurolog. Postępowanie w zależności od jutrzejszego wyniku rm ale w planach jest plazmafereza.

Chociaz wiadomo co mają zrobić. A jak ma pomóc to czemu nie. Trzymaj się brodaczu.
Odpowiedz
#18
(11-06-2019, 15:29)baryla1969 napisał(a):
(11-06-2019, 14:40)fruu napisał(a): Jestem po rozmowie z neurolog. Postępowanie w zależności od jutrzejszego wyniku rm ale w planach jest plazmafereza.

Chociaz wiadomo co mają zrobić. A jak ma pomóc to czemu nie. Trzymaj się brodaczu.

Trzymam się jak my wszyscy. Inaczej się nie da :-)
Odpowiedz
#19
Czy ktoś wie po kuta podają mi pregabalinę?
Póki co zrobili mi tylko rm i podali to cuś. I żeby nie było, że mnie żaden alkoholik :-(
Odpowiedz
#20
Żebyś nie czuł strachuUśmiech Kto wie co będzie następneOczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości