Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(25-06-2019, 18:25)agica napisał(a):
(25-06-2019, 17:59)AnnaAntonia napisał(a): Słoneczko, a jak mąż to wszystko znosi? Bo od Ciebie aż kipi optymizmem.
Z innej beczki - wróciłam dziś na aku po przerwie na diagnozowanie SM i pan Damian, który mnie kłuje, był tak bardzo zmartwiony, ze potwierdzili mi to SM, ze aż mi się go żal zrobiło.

Mi wyniki z punkcji przekazywał rezydent, ja już znałam diagnozę od miesiąca, podobnie aż mu współczułam, bo nie wiedział jak mi potwierdzić diagnozę. Szkoda, że nie wszyscy lekarze są tak empatyczni

Ja co prawda już na karcie przyjęcia do szpitala miałam rozpoznanie SM (wypatrzyłam sokolim wzrokiem co miał w rękach pielęgniarz, który mnie prowadził na oddział) ale do końca byłam pewna, że to borelioza, chociaż żadne wyniki tego nie potwierdzały.
Moim lekarzem prowadzącym była młoda rezydentka, w moim wieku pewnie, i nie powiem, sama miała łzy w oczach jak mi mówiła jaka diagnoza się potwierdziła. Ja natomiast dostałam szybko coś na uspokojenie i zostałam oddelegowana do psychologa na oddziale i tak to już się potoczyło.
Odpowiedz
Nie wiem jak wy ale ja mam dosc upalow, jestem tak slaba ze do tej pory az tak nigdy nie odczulam upalow
Odpowiedz
Jest masakra, bałam się rano wyjść z domu
Odpowiedz
Ja w pracy miałam klimę ale jak wsiadałam do auta to zaznałam szoku termicznego Smutny w mieszkaniu też chyba było nieciekawie ale tam tylko byłam znów przelotem Uśmiech
Odpowiedz
U nas jutro ma być zimno. Tylko 26 stopni. Mam już dość siedzenia w domu. Rano wyszłam tylko do sklepu i nie było to zbyt miłe. I po drugie od wczoraj mam straszne zawroty głowy. Siedzę na fotelu i helikoptery jak po dobrym piciu hahaha
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(26-06-2019, 14:56)Akinom napisał(a): U nas jutro ma być zimno. Tylko 26 stopni. Mam już dość siedzenia w domu. Rano wyszłam tylko do sklepu i nie było to zbyt miłe. I po drugie od wczoraj mam straszne zawroty głowy. Siedzę na fotelu i helikoptery jak po dobrym piciu hahaha

26 stopni-zimno Duży uśmiech
Tak wiem w porownaniu z 35 owszem chlodno.
Ale tak czy siak nadal cieplo.
U mnie ma byc podobnie.
Ja tam te 25 st moglabym miec caly rok!
Odpowiedz
Ja też, plus tak - 4 w zimie. Wtedy najlepiej się czuje i super mi się chodzi.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Jak już wyszłam na spokojnie na podwórko to koszmar ;(
Dziś w końcu ciepło mnie dobiło Smutny
Chyba jutro zostanę dłużej w pracy bo tam mam klimatyzację w pokoju Oczko
Odpowiedz
A ja dziś caały dzień w pracy na zewnątrz, przedreptałem prawie 40km przy 35stC, teraz tylko zimna kąpiel i do spania Duży uśmiech
Odpowiedz
(26-06-2019, 22:16)MadMax napisał(a): A ja dziś caały dzień w pracy na zewnątrz, przedreptałem prawie 40km przy 35stC, teraz tylko zimna kąpiel i do spania Duży uśmiech

Łał  Cwaniak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości