Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spastycznosc mięśni
#21
Ja za tydzień zaczynam urlop i nie uśmiecha mi się iść do szpitala, dlatego mam nadzieję, że mi przejdzie. Nadzieja umiera ostatnia. Beciaa dużo zdrowia życzę i oby to nie był rzut.
Odpowiedz
#22
(11-07-2019, 20:43)Bubka napisał(a): Beciaa ja mam taką jakby była mocniej ściśnięta bandażem elastycznym, a palce to w szczególności. No i uczycie zdrętwienie na stopie takie jak "mrówki przechodzą ".  Dzisiaj nie mogłam wycelować ta stopa do kapcia.

O to to. Ja mam taką stopę, jakby bandażem ściśnięta, ale tylko po południu, rano puszcza. Już się przyzwyczaiłam, bo to już ponad dwa lata, po nieleczonym rzucie
Odpowiedz
#23
(11-07-2019, 21:25)Bubka napisał(a): Ja za tydzień zaczynam urlop i nie uśmiecha mi się iść do szpitala, dlatego mam nadzieję, że mi przejdzie. Nadzieja umiera ostatnia. Beciaa dużo zdrowia życzę i oby to nie był rzut.

WzajemnieUśmiech

(11-07-2019, 21:56)agica napisał(a):
(11-07-2019, 20:43)Bubka napisał(a): Beciaa ja mam taką jakby była mocniej ściśnięta bandażem elastycznym, a palce to w szczególności. No i uczycie zdrętwienie na stopie takie jak "mrówki przechodzą ".  Dzisiaj nie mogłam wycelować ta stopa do kapcia.

O to to. Ja mam taką stopę, jakby bandażem ściśnięta, ale tylko po południu, rano puszcza. Już się przyzwyczaiłam, bo to już ponad dwa lata, po nieleczonym rzucie

Ja mam łydki tam ściśnięte i napięte mięśnie o twarde jak dotykam.. No zobaczymy, mi też puszcza a za chwilę wraca. Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia Uśmiech
Odpowiedz
#24
(11-07-2019, 21:56)agica napisał(a):
(11-07-2019, 20:43)Bubka napisał(a): Beciaa ja mam taką jakby była mocniej ściśnięta bandażem elastycznym, a palce to w szczególności. No i uczycie zdrętwienie na stopie takie jak "mrówki przechodzą ".  Dzisiaj nie mogłam wycelować ta stopa do kapcia.

O to to. Ja mam taką stopę, jakby bandażem ściśnięta, ale tylko po południu, rano puszcza. Już się przyzwyczaiłam, bo to już ponad dwa lata, po nieleczonym rzucie
A to tak codziennie trzyma? Czy chociaż masz jakieś dni "wolne" Oczko
Odpowiedz
#25
(12-07-2019, 11:58)Bubka napisał(a):
(11-07-2019, 21:56)agica napisał(a):
(11-07-2019, 20:43)Bubka napisał(a): Beciaa ja mam taką jakby była mocniej ściśnięta bandażem elastycznym, a palce to w szczególności. No i uczycie zdrętwienie na stopie takie jak "mrówki przechodzą ".  Dzisiaj nie mogłam wycelować ta stopa do kapcia.

O to to. Ja mam taką stopę, jakby bandażem ściśnięta, ale tylko po południu, rano puszcza. Już się przyzwyczaiłam, bo to już ponad dwa lata, po nieleczonym rzucie
A to tak codziennie trzyma? Czy chociaż masz jakieś dni "wolne" Oczko

codziennie, jak tylko wracam z pracy, to się zaczyna i tak przez całą noc Nieśmiały
Odpowiedz
#26
Ojeju. Współczuję. Mi to dokucza jak mam parę dni a co dopiero tyle czasu. Rano mam tak na lajcie, później się zaczyna gorzej w nocy nie czuje. Mam mocny sen i nie odczuwam nic.
Odpowiedz
#27
(12-07-2019, 12:53)Bubka napisał(a): Ojeju. Współczuję. Mi to dokucza jak mam parę dni a co dopiero tyle czasu. Rano mam tak na lajcie, później się zaczyna gorzej w nocy nie czuje. Mam mocny sen i nie odczuwam nic.

dzięki, wiesz, do wszystkiego można się przyzwyczaić Oczko 
najważniejsze, że można z tym wszystko robić, to tylko taki dyskomfort, ale chociaż czucie jest Nieśmiały

no w nocy też jak suseł śpię Duży uśmiech
Odpowiedz
#28
Hej,
mam pytanko odnośnie spastyczności. Co rano wstaję niczym 99 letni dziadek bo ból kręgosłupa lub jego bliskich okolic, potrafi powalić mnie na ziemię. Jednak kiedy się rozruszam (ćwiczeniami lub bardziej aktywnym porankiem) to w zasadzie mogę funkcjonować całkiem normalnie. Do czasu aż znowu poleżę nieruchomo. I nie ma na to wpływu nawierzchnia, na której leżę. Czy spastyczność może się objawić w tym miejscu?
Odpowiedz
#29
Ja mam często takie bóle w okolicach krzyżów, na plecach, ale raczej mięśnie w tej okolicy, mam na to zestaw ćwiczeń od fizjo i pomaga

Z reguły w nocy i rano
Odpowiedz
#30
(11-07-2019, 21:06)Beciaa05 napisał(a):
(11-07-2019, 20:53)Bubka napisał(a): Jeszcze czekam. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale poczekam. Jak nie przejdzie po weekendzie to pójdę.

Ale od razu pójdę na sor tam też mnie lekarz oceni.

No rozumiem. Ja we wtorek jadę po leki tak że przy okazji widzę się ze swoim lekarzem z programu to mu powiem co się dzieje Uśmiech

(11-07-2019, 20:53)Bubka napisał(a): Jeszcze czekam. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale poczekam. Jak nie przejdzie po weekendzie to pójdę.

Ale od razu pójdę na sor tam też mnie lekarz oceni.

No rozumiem. Ja we wtorek jadę po leki tak że przy okazji widzę się ze swoim lekarzem z programu to mu powiem co się dzieje Uśmiech

(11-07-2019, 20:53)Bubka napisał(a): Jeszcze czekam. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale poczekam. Jak nie przejdzie po weekendzie to pójdę.

Ale od razu pójdę na sor tam też mnie lekarz oceni.

No rozumiem. Ja we wtorek jadę po leki tak że przy okazji widzę się ze swoim lekarzem z programu to mu powiem co się dzieje Uśmiech

(11-07-2019, 20:53)Bubka napisał(a): Jeszcze czekam. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale poczekam. Jak nie przejdzie po weekendzie to pójdę.

Ale od razu pójdę na sor tam też mnie lekarz oceni.

No rozumiem. Ja we wtorek jadę po leki tak że przy okazji widzę się ze swoim lekarzem z programu to mu powiem co się dzieje Uśmiech a wszystko było już tak dobrze aż tu nagle mam nadzieję że to jednak spastyka a nie rzut.., muszę to ogarnąć bo jadę niedługo na urlop.. I czekają mnie 2 wesela.

Ja już po wizycie. Badanie wyszło ok. Może dlatego że dziś już lepiej się czuje, nogi już lepsze, dretwienia też już odpuściły trochę. Rozmawiałam z Panią doktor to chciała mi dać te kroplówki na 3 dni z powody tych dretwien ale ja wyjeżdżam w piątek i niestety za nic mi to nie pasuje..uparlam się na sterydy w tabletkach (tak na wszelki wypadek wolę coś mieć na wyjeździe) konsultiwaka się z innym lekarzem i w drodze wyjątku się zgodzili. Mam recepte na Metypred. Jeśli objawy się znów pojawiają badz nasila to wtedy mam sobie wziąć. No zobaczymy, ale trochę jestem spokojniejsza że mam się czym podtratowac Uśmiech)  ogólnie lekarza nie są przekonani do tabletek z tego co mi mówiła, i że u nich to tylko kroplówki. Wyjątkowa sytuacja dobrze że dali się przekonać.. Miłego dnia Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości