Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solumedrol
#91
Jako że w styczniu brałem ostatnie kroplówki i do tego czasu problemy z cerą nie ustąpiły wybrałem się do dermatologa, otrzymałem Izotek i wit E(300mg) stwierdził że pomoże Uśmiech
Odpowiedz
#92
Daj znać jak będą efekty. Mój dermatolog twierdzi, że na trądzik posterydowy nic nie działa i że przy Tecfiderze nie da mi izoteku.
Odpowiedz
#93
Mnie po solu szybko cera wróciła do normy, za to po koktajlu leków przy operacji strasznie mi się cera popsuła, pomogły kosmetyki z kwasami, wysuszyły to dziadostwo, chociaż chwilę to trwało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#94
(04-06-2019, 20:55)MadMax napisał(a): Jako że w styczniu brałem ostatnie kroplówki i do tego czasu problemy z cerą nie ustąpiły wybrałem się do dermatologa, otrzymałem Izotek i wit E(300mg) stwierdził że pomoże Uśmiech

No akurat weż poczytaj najpierw o tym Izoteku. Bo taki obojetny dla organizmu nie jest, czasami wręcz paskudny. Na zwykły trądzik podobno pomaga, ale czy na posterydowy coś da. Izotek ma dużo skutków ubocznych i ciekawe jak zareaguje na to choroba nasza. Ja dla pewności z neurologiem bym skonsultował.
Odpowiedz
#95
(04-06-2019, 21:38)baryla1969 napisał(a):
(04-06-2019, 20:55)MadMax napisał(a): Jako że w styczniu brałem ostatnie kroplówki i do tego czasu problemy z cerą nie ustąpiły wybrałem się do dermatologa, otrzymałem Izotek i wit E(300mg) stwierdził że pomoże Uśmiech

No akurat weż poczytaj najpierw o tym Izoteku. Bo taki obojetny dla organizmu nie jest, czasami wręcz paskudny. Na zwykły trądzik podobno pomaga, ale czy na posterydowy coś da. Izotek ma dużo skutków ubocznych i ciekawe jak zareaguje na to choroba nasza. Ja dla pewności z neurologiem bym skonsultował.

Izotek jest zaj...iscie mocnym lekiem z naciskiem na slowo zaj...iscie
Powinna byc konsultacja z neuro.
Izotek bierze sie ok 6-12 mcy a pozniej leczenie kontynouwane jest masciami sterydowymi
Wiem jak wyglada skora w trakcie leczenia i po leczeniu ale to doswiadczenie nie mojej osoby 

Nie wiek jaki silny jest u forumowicza problem skorny ale kuracja tym lekiem trwa dlugo i jak MadMax napisal Izotek nie koniecznie na tradzik posterdowy

Malo tego, z wlasnego moze nie przesadnie duzego doswiadczenia wiem ze dermatolodzy wypisuja izotek w zasadzie kzdemu kto przyjdzie z problemem tradziku-
Odpowiedz
#96
Czy ktoś z Was miał grzybicę po solu?
Ja właśnie biorę nystatynę.

Zapytam jeszcze Was.Czy podczas rzutu leukocyty idą Wam w górę jak szalone?U mnie tak było.Ob -0.
Odpowiedz
#97
Ja, popełniłem błąd, zjadłem serek pleśniowy tydzień po solu Duży uśmiech Też brałem wtedy nystatynę nakładaną na całą jamę ustną
Odpowiedz
#98
(13-10-2019, 19:33)Orchidea napisał(a): Czy ktoś z Was miał grzybicę po solu?
Ja właśnie biorę nystatynę.

Zapytam jeszcze Was.Czy podczas rzutu leukocyty idą Wam w górę jak szalone?U mnie tak było.Ob -0.

Poziom leukocytów zwiększa się podczas leczenia sterydami.
Grzybiy nigdy po Solu nie miałam.
Odpowiedz
#99
(14-10-2019, 12:49)belanna napisał(a):
(13-10-2019, 19:33)Orchidea napisał(a): Czy ktoś z Was miał grzybicę po solu?
Ja właśnie biorę nystatynę.

Zapytam jeszcze Was.Czy podczas rzutu leukocyty idą Wam w górę jak szalone?U mnie tak było.Ob -0.

Poziom leukocytów zwiększa się podczas leczenia sterydami.
Grzybiy nigdy po Solu nie miałam.
Po solu mi spadały do normy.
Odpowiedz
Czy u Was po leczeniu solu poziom cukru jest wysoki?Na czczo mam 134.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości