Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przerwanie leczenia i zajście w ciąże
(24-09-2019, 21:47)igreeeczka@wp.pl napisał(a): Rodziłam naturalnie żadnych przeciwwskazań nie miałam, szybko poszło także tragedii nie ma jak na pierwsze dziecko Uśmiech

Super Uśmiech ja dostałam od neurologa wskazanie do CC że że wzgl na moje rzuty że pojawiały się po wysiłku czy przeciążeniu i mam problem jak się zmecze to z widzeniem na prawe oko mam problemy dlatego u mnie naturalny odpada żeby nie ryzykować, ale wiadomo jak to będzie po CC...?nie wiadomo... Eh mam nadzieję że nic mnie nie złapie i będę się dobrze czuła
Odpowiedz
Trzymam kciuki ? musisz być dobrej myśli, pozytywne myślenie to połowa sukcesu Oczko daj znać koniecznie jak będziesz już po wszystkim Uśmiech
Odpowiedz
(25-09-2019, 13:45)igreeeczka@wp.pl napisał(a): Trzymam kciuki ? musisz być dobrej myśli, pozytywne myślenie to połowa sukcesu Oczko daj znać koniecznie jak będziesz już po wszystkim Uśmiech

Napiszę napewno  Uśmiech Serce
Odpowiedz
Hej, niedługo minie rok od mojego leczenia. Chciałabym je przerwać z końcem roku, aby starać się o dziecko. Może macie jakieś rady - czy trzeba się specjalnie przygotować, zrobić jakieś dodatkowe badania? U mnie sprawy ginekologiczne zawsze były okej, teraz też tak jest. Czy słyszałyście o tym, żeby leczenie interferonem beta wpływało negatywnie na płodność?
Odpowiedz
Nie ma potrzeby przerywać leczenia interferonem beta żeby zacząć starać się o dziecko. Interferony zostały uznane podobnie jak Copaxone za bezpieczne
https://www.termedia.pl/ginekologia/Kobi...35576.html

Co do badań - wystarczą badania które wykonuje każda zdrowa kobieta planująca ciążę
Odpowiedz
(28-10-2019, 00:32)Miriam napisał(a): Nie ma potrzeby przerywać leczenia interferonem beta żeby zacząć starać się o dziecko. Interferony zostały uznane podobnie jak Copaxone za bezpieczne
https://www.termedia.pl/ginekologia/Kobi...35576.html

Co do badań - wystarczą badania które wykonuje każda zdrowa kobieta planująca ciążę

o to ciekawa informacja. Mój lekarz powiedział, że leczenie będę musiała przerwać lub przejsć na copaxone jednak radził, że lepiej nie brać niz brać w ciąży leki, zwłaszcza przy lekkiej postaci s.
Odpowiedz
a co w syt jak ty chcesz brac lek a neuro naciska zeby nie brac?
Czyje zdanie ostateczne?
Odpowiedz
(28-10-2019, 09:04)poziomka napisał(a):
(28-10-2019, 00:32)Miriam napisał(a): Nie ma potrzeby przerywać leczenia interferonem beta żeby zacząć starać się o dziecko. Interferony zostały uznane podobnie jak Copaxone za bezpieczne
https://www.termedia.pl/ginekologia/Kobi...35576.html

Co do badań - wystarczą badania które wykonuje każda zdrowa kobieta planująca ciążę

o to ciekawa informacja. Mój lekarz powiedział, że leczenie będę musiała przerwać lub przejsć na copaxone jednak radził, że lepiej nie brać niz brać w ciąży leki, zwłaszcza przy lekkiej postaci s.

Nie wiadomo jak długo zajmie Ci zajście w ciążę - może się udać w pierwszym cyklu, a może po roku. Ja bym się szczerze mówiąc bała odstawić leki na niewiadomo jak długi czas. Uważam, że jeśli lek został uznany za bezpieczny to warto go brać przynajmniej do pozytywnego testu.

(28-10-2019, 10:14)Anka napisał(a): a co w syt jak ty chcesz brac lek a neuro naciska zeby nie brac?
Czyje zdanie ostateczne?

Moim zdaniem to jest decyzja pacjenta - zwłaszcza jeśli lekarz kieruje się swoimi przekonaniami, a nie najnowszą wiedzą medyczną. A ponieważ jestem w podobnej sytuacji, to robię swoje, zgodnie z sugestią neurologa spoza programu.
Odpowiedz
Hej, pisze do was dziewczyny pochwalić się że w czwartek urodziłam syneczka. Malutki jest cudowny. Jesteśmy już w domu Uśmiech pozdrawiamy ?
Odpowiedz
Gratulacje i dużo zdrowia dla WasUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości