Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrosty po zastrzykach domiesniowych
#1
Czy mozecie polecic mi jakies domowe sposoby na likwidowanie zrostow po zastrzykach domiesniowych a przedewszystkim na zapobieganie im!!!!!!!
Z gory dziekuje!!
Odpowiedz
#2
Jak masz już zrosty to ich nie usuniesz... A żeby zapobiegać ich powstawaniu to trzeba zmieniać miejsca wkłuć tak żeby przerwa między zastrzykami w to samo miejsce była jak najdłuższa.
Odpowiedz
#3
(23-01-2020, 13:03)SKRI napisał(a): Czy mozecie polecic mi jakies domowe sposoby na likwidowanie zrostow po zastrzykach domiesniowych a przedewszystkim na zapobieganie im!!!!!!!
Z gory dziekuje!!

 Mam ten sam problem, gdyż mam masę zrostów głównie na pośladkach... masakra, czasem bolą że usiąść nie można .Robię zastrzyki już prawie 12 lat i mam ich serdecznie dość. Mam zamiar zapytać neuro czy by mi nie zmienił na coś innego bo już nie wyrabiam z tymi zastrzykami fizycznie jak i psychicznie Smutny
Odpowiedz
#4
(26-01-2020, 16:13)Łucja napisał(a):
(23-01-2020, 13:03)SKRI napisał(a): Czy mozecie polecic mi jakies domowe sposoby na likwidowanie zrostow po zastrzykach domiesniowych a przedewszystkim na zapobieganie im!!!!!!!
Z gory dziekuje!!

 Mam ten sam problem, gdyż mam masę zrostów głównie na pośladkach... masakra, czasem bolą że usiąść nie można .Robię zastrzyki już prawie 12 lat i mam ich serdecznie dość. Mam zamiar zapytać neuro czy by mi nie zmienił na coś innego bo już nie wyrabiam z tymi zastrzykami fizycznie jak i psychicznie Smutny
Witam ja zastanawiam sie nad kupnem urzadzenia do masazu miesni jutro mam wizyte sprobuje zapytac neuro lub pielegniarki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości