Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
internetowy panel pacjenta
#1
Mam do was pytanie.Czy coś wiecie na ten temat.Chodzi mi o internetowy panel pacjenta.
Czy lekarz do którego idę ma tam wgląd?
Trochę się martwię bo byłam u 2 lekarzy tej samej specjalizacji-teraz mogę mieć do słuchania.
Odpowiedz
#2
(25-05-2020, 12:17)JMonika79 napisał(a): Basia, myslę że nawet jesli mają wgląd to nie powinnas sie tym wcale martwić i przejmować. Masz prawo skonsultować się i z 10 lekarzami i 3 profesorami w jednej  i tej samej sprawie i nikomu nic do tego. Pozdrawiam serdecznie!
Niby tak ale teraz mam myślenie,że mogą się czepiać ,że" do 10 chodzę" i nie mam zaufania do jednego.
Odpowiedz
#3
Jeżeli myślisz o tym IKP to lekarz nie ma dostępu. Może mieć jeżeli został przez Ciebie upoważniony i tylko wtedy.
Odpowiedz
#4
Dokładnie, jeśli coś jest Twoje, to jest Twoje, oni mają swoje bazy danych, tak samo z kontem Zip itd
Odpowiedz
#5
(25-05-2020, 13:28)baryla1969 napisał(a): Jeżeli myślisz o tym IKP to lekarz nie ma dostępu. Może mieć jeżeli został przez Ciebie upoważniony i tylko wtedy.
tak chodzi o to IKP.
PRÓBOWAŁam się zarejestrować do lekarza na teleporadę.do przychodni ciężko się dodzwonić i na ich stronie był ten ikp przezktóry można niby się zarejestrować.próbuję a tu nie można.jedynie do ogólnego.nic z tego nie wyszło.ale zarejestrowałam się i są różne zakładki.typu moje wizyty,moje wystawione recepty,moje skierowania.patrzę a tam są dane z 3 przychodni .do dentysty chodzę do innej,do okulisty do innej do neurologa do innej itd.w związki ,że jest to na na ich stronie to myślałam, że mają podgląd.

(25-05-2020, 13:28)baryla1969 napisał(a): Jeżeli myślisz o tym IKP to lekarz nie ma dostępu. Może mieć jeżeli został przez Ciebie upoważniony i tylko wtedy.
sprawdziłam to się nazywa internetowy panel pacjenta IPP

(25-05-2020, 14:35)hela napisał(a): Dokładnie, jeśli coś jest Twoje, to jest Twoje, oni mają swoje bazy danych, tak samo z kontem Zip itd
TO INTERNETOWY PANEL PACJENTA wyglądało mi tak jakby lekarz miał podgląd do bazy mojego leczenia
Odpowiedz
#6
Nawet w jednym szpitalu rodzinny nie ma podglądu na to co ma np. neuro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#7
Ja to trochę nie rozumiem tego, że lekarze nie przyjmują. U nas w Świdnicy żaden specjalista nie działa. We Wrocławiu nie ma problemu. Byłam pewna, że poradnia SM nie działa, a miałam normalną, pełną wizytę.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#8
Jeżeli dalej masz Internetowy Panel Pacjenta, to w takim razie jest to co innego  niż konto na pacjent.gov.pl gdzie jest Internetowe Konto Pacjenta. A tym samym to nie wiem kto i jak ma dostęp oprócz Ciebie.
Odpowiedz
#9
(26-05-2020, 11:27)baryla1969 napisał(a): Jeżeli dalej masz Internetowy Panel Pacjenta, to w takim razie jest to co innego  niż konto na pacjent.gov.pl gdzie jest Internetowe Konto Pacjenta. A tym samym to nie wiem kto i jak ma dostęp oprócz Ciebie.
Mam i nie wiem jak to zliwidować
Odpowiedz
#10
(26-05-2020, 11:36)basiapolk@wp.pl napisał(a):
(26-05-2020, 11:27)baryla1969 napisał(a): Jeżeli dalej masz Internetowy Panel Pacjenta, to w takim razie jest to co innego  niż konto na pacjent.gov.pl gdzie jest Internetowe Konto Pacjenta. A tym samym to nie wiem kto i jak ma dostęp oprócz Ciebie.
Mam i nie wiem jak to zliwidować

A nie jest to czasem jakieś konto utworzone w przychodni gdzie należysz? Może gdzieś tam na stronie jest opcja zlikwiduj czy coś podobnego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości