Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczepionka Covid-19
#21
(06-01-2021, 14:26)gregory napisał(a): Polskie Towarzystwo Neurologiczne - PTN - O PTN - Aktualności - Stanowisko Sekcji SM i Neuroimmunologii PTN ws. szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 chorych z SM

https://ptneuro.pl/pl/o_ptn/aktualnosci/...G_8lCaYeio
Dzięki!
Odpowiedz
#22
Przedłużyli nam termin i zapisalam się jako chętna Uśmiech Po szczepieniu dam znać co i jak. Narazie jeszcze nie znam terminu szczepienia
Odpowiedz
#23
(06-01-2021, 21:50)Anna 888 napisał(a): Przedłużyli nam termin i zapisalam się jako chętna Uśmiech Po szczepieniu dam znać co i jak. Narazie jeszcze nie znam terminu szczepienia

Hej,
a gdzie się zapisałaś? W ogóle są prowadzone jakieś zapisy?

pzdr
fruu fruu
Odpowiedz
#24
(06-01-2021, 23:46)fruu napisał(a):
(06-01-2021, 21:50)Anna 888 napisał(a): Przedłużyli nam termin i zapisalam się jako chętna Uśmiech Po szczepieniu dam znać co i jak. Narazie jeszcze nie znam terminu szczepienia

Hej,
a gdzie się zapisałaś? W ogóle są prowadzone jakieś zapisy?

pzdr
fruu fruu

Ja pracuje w placowce medycznej i jestem w grupie zero. 
Pozdrawiam 
Odpowiedz
#25
(08-01-2021, 11:25)Anna 888 napisał(a):
(06-01-2021, 23:46)fruu napisał(a):
(06-01-2021, 21:50)Anna 888 napisał(a): Przedłużyli nam termin i zapisalam się jako chętna Uśmiech Po szczepieniu dam znać co i jak. Narazie jeszcze nie znam terminu szczepienia

Hej,
a gdzie się zapisałaś? W ogóle są prowadzone jakieś zapisy?

pzdr
fruu fruu

Ja pracuje w placowce medycznej i jestem w grupie zero. 
Pozdrawiam 
Zastanawia mnie jakie jest zainteresowanie przyjeciem szczepionki wsrod personelu medycznego. Czy jest to 30, 40 czy 70, 80% pojedynczej przychodni, szpitala? Czy medycy są  do niej przekanani???
Odpowiedz
#26
W naszej placowce na 13 osób pracujących na umowie szczepią się 4 osoby.
Odpowiedz
#27
Dziś rozmawiałam z dr, mogę się szczepić.
Odpowiedz
#28
niestety nie znalazłam informacji o kuracji betainterferonem Smutny czy ktoś przyjmuje interferon w zastrzykach i chce sie zaszczepić?
Odpowiedz
#29
(10-01-2021, 12:18)poziomka napisał(a): niestety nie znalazłam informacji o kuracji betainterferonem Smutny czy ktoś przyjmuje interferon w zastrzykach i chce sie zaszczepić?
Jest w informacjach, do których link jest wyzej:

3.1. Pacjenci leczeni interferonami beta, octanem glatirameru, teryflunomidem, fumaranem dimetylu oraz natalizumabem

Na podstawie dostępnych danych wydaje się, że u chorych leczonych tymi terapiami nie powinny wystąpić ani problemy związane z bezpieczeństwem, ani ze skutecznością szczepionki przeciwko SARS-CoV-2. Podanie szczepionki można rozważać na każdym etapie leczenia (nie jest konieczna zmiana harmonogramu terapii). W przypadku fumaranu dimetylu, ze względu na stosunkowo często występującą przy tej terapii limfopenię, przed podaniem szczepienia należy oznaczyć poziom limfocytów. W przypadku limfopenii, należy rozważyć odroczenie szczepienia do czasu osiągnięcia liczby limfocytów powyżej 800 komórek/mm3, aby zminimalizować ryzyko braku skuteczności szczepienia.
Odpowiedz
#30
Witajcie, niespodziewanie z racji tego że dużo osób nie pojawiło się dziś na szczepieniu, zaproszono nasza placówkę i zostałam już zaszczepiona na Covid 19. Narazie z jakiś objawów występuje u mnie ból głowy i po szczepieniu chwilę bolała mnie ręka i na razie to wszystko... Kolejna dawka 1.02

A jeżeli chodzi o ilość to jednak na 13 os, zdecydowało się 9
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości