Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Dzięki, mam teraz tyle energii w sobie...
Bubka...trzymam za Ciebie kciuki, może to rzeczywiście chwilowe, dasz radę, przytulam Cię Uśmiech
Odpowiedz
Dzięki za miłe słowa. Jak ja Was wszystkich uwielbiam. Lekarz powiedział że trzeba zrobić rezonans odcinka szyjnego, ale nie dał żadnego skierowania i tyle tego było.

A właśnie. Dzisiaj wyczytałam w necie o mgle mózgowej. Chodzi o te moje oko i ciągły ból głowy, wszystkie objawy do tego pasują. Najlepsze jest to, że może to być powikłanie po covid, którego nie miałam i chora też nie byłam. Trochę mi się śmiać z tego chciało... Ja to bardziej Zwalam na mało snu, więcej pracy i zła dieta. No i się po prostu skumulowało
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Bubka, a może miałaś covid tylko o tym nie wiesz. Moi rodzice mieli zupełnie bezobjawowo, brat z bratowa to samo. Wyszło tylko dlatego, że młody ma za dużo kasy i stwierdził że zrobi sobie przeciwciała. I wtedy oni sobie też zrobili, bo mieli z nimi kontakt i wyszło, że też przeszli.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
a może... teraz bym musiała zrobić te przeciw ale trochę nie mam kasy. Zobacze co powie dzisiaj okulista.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Drogie to jest.chyba ponad 200 zł kosztuje. Mi osobiście szkoda kasy. Są ważniejsze wydatki niż covid. Np. okulista i pewnie nowe okulary. Odwlekam to jak mogę, no ale w końcu przyjdzie moment, że zacznie mi to bardzo przeszkadzać. W tym wieku to wada powinna się cofać a nie pogłębiac. Ale nerw wzrokowy podobno poryty cały, więc nie ma się co cudów spodziewać.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
No właśnie. Ceny za okulary też są nie małe. Byłam ostatnio przejrzeć jakie teraz są i tak podpytałam o ceny to takie jakie mi pasują ze średnim refleksem to ponad 700 zł. Szok
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Ja przy swojej wadzie to poniżej 1000 - 1200 nie schodzę. Szkła są bardzo drogie. Muszę brać pocienione niestety. Plus antyrefleks, plus fotochromu to się zbierze.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Do czytania i do dali wymieniałem ostatnio szkła. Z antyrefleksem wyszło mi łącznie 300zł. Oprawki zostały stare. Bardziej mnie martwi, że rok do roku wada mi się pogłębia.
Odpowiedz
Ja póki co doszłam do -5 plus jakiś tam cylinder. Na lewym oku mam coś, co wycina mi kawałeczki obrazu i w sumie to żadne szkło nie daje rady. Widzę z jakaś taka blokadą. Ale patrząc dwojgiem oczu jakoś daje radę. Tylko ostatnio zauważyłam, że nie widzę dokładnie z za okna rejestracji samochodów na parkingu i się zbieram do okulisty.

Czytam za to bez okularów :-) i to mi się podoba hahaha
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Hej, ja też muszę wybrać się po nowe okulary. Zastanawiam się nad jedną parą z fotochromem, bo jednak na lato czy do auta by się przydały.

Odebrałam ponowny rezonans głowy, potrzebny do kwalifikacji do programu. Żadnej nowej zmiany w ciągu tych ostatnich 5 miesięcy i nawet z tego co zrozumiałam trochę zbladły. Pocieszam sie, że jest ich 7, tylko Oczko za tydzień rezonans rdzenia, mam nadzieję że tam nic się nie kryje. Jutro idę pierwszy raz na wizytę do programu lekowego, już mam kwalifikację. Z jednej strony się cieszę z leczenia, a z drugiej jakoś mi ciężko z tą myślą że wszystko się potwierdziło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości