Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
renta
#1
cześć .macie doświadczenie z rentą?chodzi o to kiedy trzeba składać papiery jak renta się kończy 30 czerwca?sąsiadka ma i kończy się jej a chce składać o dalszą z tytułu choroby
Odpowiedz
#2
Przeniosłam Twój wątek do Spraw Urzędowych. Temat " renta" był już tutaj:



http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=419
Odpowiedz
#3
Papiery do ZUS-u składać możesz nie wcześniej jak 30-ści dni przed upływem ostatnio przyznanej renty.
Trzeba zgrać też ważność wniosków wypełnionych przez lekarza które to mają 30-to dniową ważność! Czyli wypełnione muszą być z datą nie odleglejszą niż 30 dni przed złożeniem wniosku. 
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#4
Terkik o świadczenie rehabilitacyjne z tyt. choroby składa się 6 tyg przed zakończeniem. Jeżeli sąsiadka ma ostatnią decyzję przyznającą rentę to w uzasadnieniu pewnie pisze ile wcześniej trzeba złożyć papiery. Oczywiście fajnie by było zapytać się w ZUS ale telefonicznie to chyba graniczy z cudem.
Odpowiedz
#5
(10-04-2017, 21:19)sloneczko25 napisał(a): Terkik o świadczenie rehabilitacyjne z tyt. choroby składa się 6 tyg przed zakończeniem. Jeżeli sąsiadka ma ostatnią decyzję przyznającą rentę to w uzasadnieniu pewnie pisze ile wcześniej trzeba złożyć papiery. Oczywiście fajnie by było zapytać się w ZUS ale telefonicznie to chyba graniczy z cudem.

tel graniczy z cudem

(10-04-2017, 21:18)Yazon napisał(a): Papiery do ZUS-u składać możesz nie wcześniej jak 30-ści dni przed upływem ostatnio przyznanej renty.
Trzeba zgrać też ważność wniosków wypełnionych przez lekarza które to mają 30-to dniową ważność! Czyli wypełnione muszą być z datą nie odleglejszą niż 30 dni przed złożeniem wniosku. 
Pozdrawiam!

Yazon masz głowę do tego Uśmiech czy możesz to policzyć .chciałabym jej odpowiedzieć konkretnie.kończy jej się 30 czerwca 2017.to kiedy ma iść do lekarza?
papiery ma zlożyć od 1 do 30 czerwca?tak to rozumieć?
Odpowiedz
#6
Do lekarza po 3-cim maja. tak np. 10-go maja a papiery do ZUS od 1-go do 8-go czerwca ale to może się przesunąć czyli do lekarza w dniu po 3-cim maja.
Dzień x + 3o dni ważności wniosków a papiery do ZUS przed upływem 30-stu dni ale po 1 czerwca!
Jeśli niezbyt jasno to przedstawiam to może ktoś inny Ci to przedłoży.
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#7
Mam takie pytanie... macie przyznaną rentę? Moj neurolog chce mi wypełnić papiery. A ja jakoś się dziwnie z tym czuje. Wolalabym normalnie pracować.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#8
Nawet nie pomyślałam że mogę pójść na rentę, za bardzo lubię swoją prace i ludzi z którymi pracuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#9
Bubka a tak fizycznie to jakie masz objawy choroby?
Odpowiedz
#10
Wszystko jest ok tylko nie mam czucia w prawej nodze. W sumie do praktycznie w stopie. No i nie pokonuje juz dluzszysz dystansow.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości