Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ćwiczenie w domu (domowa rehabilitacja)
#51
Tylko trzeba miec orzeczenie o niepełnosprawności i w nim zaznaczone że jest potrzeba.
Ja chciałam kupić łóżko Ceragem bo świetnie się czuję po masażach na nim ale odpisali że dofinansować nie mogą bo nie jest to sprzęt rehabilitacyjny A medyczny
Odpowiedz
#52
Tzn że wy macie ta grupę inwalidzka stwierdzona ? Myślałam kiedyś o tym ale stwierdziłam że raczej mi się nie należy bo nie wyglądam na chora ...
Odpowiedz
#53
Nie masz wyglądać na chorą, jak masz diagnozę to grupę powinni dać bez problemu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#54
Anna ja mam stopień lekki niby nic się nie należy ale chociażby odpisy za sprzęt są
Odpowiedz
#55
Anna ja na astmę miałam lekki, po diagnozie zlozylam o zmianę stopnia i mam umiarkowany. A też nie wyglądam Oczko
Teraz nawet zastanawiam się nad zlożeniem papierów do ZUSu
Odpowiedz
#56
Ja mam lekki ale odwołałam się bo uważam ze powinnam dostać umiarkowany, głównie przez spastykę w nogach która raz jest a raz jej nie ma, badanie na komisji trwało około 30 sekund i wg mnie było dalekie od badania neurologicznego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#57
Anna ja też nie składałam bo stwierdzilam ze dostane lekki stopień na który się praktycznie nic nie należy więc szkoda czasu. Później jak postanowiłam ze idę dalej na studia to poszłam złożyć bo pomyślałam że nawet jak lekki dostane to dostane stypendium dla niepełnosprawnych i chociaż na dojazdy będzie. A dostałam umiarkowany stopień I tu juz trochę więcej się należy. Także warto spróbować.
A jeśli chodzi o ćwiczenia to tez myślałam żeby kupić sobie coś do ćwiczeń ale zrezygnowałam bo i tak nie miałabym kiedy ćwiczyć niestety Smutny Zazdroszczę wam tego bo szczerze mówiąc to naprawdę by mi się to przydało...
Odpowiedz
#58
Ja też uważam, że trzeba spróbować. Do tego dodam, że trzeba się przygotować na komisję! Musimy sobie trochę sami pomóc Uśmiech
Odpowiedz
#59
(23-09-2017, 21:59)sloneczko25 napisał(a): Ja też uważam, że trzeba spróbować. Do tego dodam, że trzeba  się przygotować na komisję! Musimy sobie trochę sami pomóc Uśmiech

Co masz na myśli mówiąc że musimy się odpowiednio przygotowac ?
Odpowiedz
#60
hejka nie wiem czy na dobrym dziale piszę ale mam taki problem, od dłuższego czasu mam bóle lędzwiowe, nie wiem jak określic ten ból bo może się przyzwyczaiłem do niego ale macie jakieś porady?? byłem z tym u lekarza neurologa i powiedział mi że to stan zapalny mi się zrobił dlatego boli, pije olej kokosowy może trochę mniej mnie boli ale wciąż są, pytałem lekarza o jakąś rehabilitacje czy coś ale stwierdził że to nie potrzebne narazie, niby w UK jest lepiej się leczyć ale nie do końca to tak super wygląda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości