Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :)
#11
Monika trzymaj się tam Uśmiech ja miałam pznw we wrześniu wiec doskonale Cię rozumiem. Szpitali chyba nikt nie lubi ale chociaż sobie poleżysz i odpoczniesz Oczko kilka dni na solu i wszystko wróci do normy Uśmiech
Pozdrawiam Cię serdecznie Uśmiech

Ps mam nadzieję że poduszkę juz dostałaś Oczko
Odpowiedz
#12
to może Monika daj adres tego szpitala, każdy wyśle poduszkęUśmiech nie braknie im więcej
Odpowiedz
#13
Dzięki za miłe słowa. Uśmiech Na szczęście pobyt szybko i w spokojnie mija. A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w piątek mnie wypuszczą. Dobrze, że tym razem to tylko oko, więc i pobyt w szpitalu mniej dokucza.

Na szczęście poduszka to nie problem, jak mój parter od razu skoczył do sklepu i kupił. Uśmiech Choć przyznam, że w pierwszym momencie, jak mi to pani pielęgniarka powiedziała, to byłam święcie przekonana, że zabrakło poduszek to w szpitalu musi być żart... Nawet w polskim szpitalu. A to na poważnie Duży uśmiech

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pozytywną energię! Uśmiech
Odpowiedz
#14
Dołączam paczkę fluidów od siebie.
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#15
Pakowane po stoUśmiech trzymaj sięUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#16
Również nie lubię szpitali ale cóż .... Trzymam kciuki i szybkiego wycofania się niechcianych objawów ,☺️
Odpowiedz
#17
widać, że Monika ma tylko pozytywne fluidy, ale i tak dosyłam Uśmiech
Odpowiedz
#18
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pozytywną energię. Szczególnie Tobie, Asiu - jak zwykle jesteś niezastąpiona! Uśmiech Już wyszłam ze szpitala, teraz pozostaje czekać aż Solu Medrol zrobi swoje. Oczko
Odpowiedz
#19
(29-11-2017, 21:46)Monika napisał(a): Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pozytywną energię. Szczególnie Tobie, Asiu - jak zwykle jesteś niezastąpiona! Uśmiech Już wyszłam ze szpitala, teraz pozostaje czekać aż Solu Medrol zrobi swoje. Oczko
 
Dziękuję, milo mi to słyszeć Uśmiech  ale to zwykły ludzki odruch, nic takiego. Zresztą bez Naszych wspaniałych Forumowiczów, którzy mocno trzymali za Ciebie kciuki, by się nie udało.  A tak pozytywna energia płynęła strumieniami ... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości