Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ospałe nogi ;)
#1
Kochani, czy zdarza wam się, że wasze nogi działają powiedzmy bardziej ospale po całym dniu, albo przy zmęczeniu, a nawet przy stresie, że tak nieco ciężej się je przestawia?

Biegać już nie biegam od kilku lat, do autobusu nie podbiegnę Oczko Obecnie mam malucha półrocznego na głowie i pod wieczór już padam z nóg, a czasami wychodzę na siłownię, jak mąż przejmuje dziecia, no i w drodze za bardzo skupiam się na chodzeniu, za bardzo się tym chodzeniem stresuję, a potem już na sali fitness hulaj dusza piekła nie ma Język To tak trochę jakby stresowało mnie chodzenie po ulicy... :Smutny Fakt faktem na spacerach czy to z mężem, czy koleżanką, robię sobie przerwy po ok. 2 km, ale to nie tragedia - ale tu znowu: idę z kimś, nie stresuję się już...
Nie wiem, co mam z tym zrobić, bo czuję ewidentnie podłoże nerwowe, stresowe (-A), chwila zawahania i od razu bach jest gorzej... Próbuję nad tym pracować. 
Ale może tu wcale nie chodzi o psychę, tylko pogarszanie się chodzenia (-B)? 
A może właśnie zmęczenie (-C) (połączone ze stresem Język)? Dodam, że dzieć mnie wykańcza, przed chwilą nauczył się siedzieć, a już wstaje, podtrzymując się o coś i muszę mieć oczy dookoła głowy i jestem w ciągłym zabieganiu Duży uśmiech 
A tak to czuję się rewelacyjnie, mały dodaje mi poweru niesamowitego Uśmiech

Jak Wy macie z tym chodzeniem? 
Pozdrawiam ciepło :*

P.S. Wizytę w poradni SM mam w następnym tygodniu.
Odpowiedz
#2
Ja też czasami mam słabsze nogi i zauważyłam że to właśnie ze zmęczenia i ze stresu. A jak moja córka była taka mała (tylko że poza nią jeszcze dwóch starszych było z których jeden nadal budził się w nocy) to miałam straszne problemy z pamięcią i koncentracją. Neurolog wtedy powiedział że to właśnie z przemęczenia organizmu bo innych przyczyn nie znalazł Oczko także u ciebie może to też przez zmęczenie. Ale obserwuj się i oczywiście zgłoś lekarzowi Uśmiech
Odpowiedz
#3
U mnie niestety nogi, a zwłaszcza jedna często o sobie przypomina. Jest to ból połączony z osłabieniem. I zauważam to  zwykle w sytuacjach stresowych i wtedy, gdy jestem zmęczona  Uśmiech
Odpowiedz
#4
U mnie nogi padają jak zbyt szybko idę przez dłuższą chwilę. Ogólnie zmęczenie daję o sobie znać. Miałam teraz przeprowadzkę to z nogami było ciężko. Jak już usiadłam to nie mogłam później wstać.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#5
Czasem nogi mam takie jak z waty, zwłaszcza jak przykucnę i wstanę szybko, lewa jest słabsza i przez nią czasem gorzej chodzę, a takie ospałe nogi to mam jak zmęczona jestem, platają mi się, chociaż ostatnio jest z tym lepiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Dziękuję za wsparcie :*
Sprawę zweryfikowałam - zmęczenie, niewyspanie, stres - moi wrogowie najwięksi... bo dzisiaj rano (mój mąż w nocy zajmował się dzieckiem, a ja się wyspałam Oczko) śmigałam jak nowo narodzona w porównaniu z tym, co się ostatnio zdarzało, a do tego szłam większy kawałek sama do szpitala (sama), bez stresu i było dosyć ok, uffff...
Jakby ktoś zdrowy to przeczytał, to by się uśmiał Język Podniecać się tym, że dorosła kobieta idzie gdzieś sama i się nie stresuje przy tym... Język A ja tu mam radochę Oczko

Dziś byłam w poradni SM - chaos organizacyjny, jak na NFZ przystało, miałam wizytę zarejestrowaną na 8.20, a weszłam o 10 ;] Stan polepszenia ciążowego się utrzymuje, dzięki Bogu i mojej zwiększonej chęci walki o siebie dla synka - naprawdę, takiego mega kopa dostałam od życia! Uśmiech Wypisała mi skierowanie na MRI weryfikacyjny, potencjały wzrokowe i rehabilitację ogólną...
Odpowiedz
#7
SuperUśmiech każdy jak się wyśpi lepiej się czuje ale u nas faktycznie radochaUśmiech każdy mały sukces cieszyUśmiech świetnie że utrzymuje Ci się dobry stan z ciąży, oby tak zostałoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
P.S. A chyba już gdzieś na forum pisałam, że w październiku 2017 MRI przy ponownym włączaniu do leczenia wykazało co najmniej 10 nowych ognisk, w tym 4 aktywne... Pewnie gdzieś po drodze, przy 2 rzutach przed ciążą (przy odstawieniu leków) się nazbierało, ba, już się nawet zlewają, bo miejsca nie ma hahaha Język ... Kiedyś lekarz mi powiedział "wyniki swoje, a dusza swoje" <3 Zdrówka wszystkim życzę :*
Odpowiedz
#9
Elsie super że dobrze się czujesz
Odpowiedz
#10
To się dzisiaj moje nóżki popisały. Wstawalam z fotela i nie wiem jakim cudem powalilo mnie na kolana. I wstać nie mogę. Na czterech doczolgalam się do łóżka i dopiero wtedy udało mi się Jakoś

Pozbierać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości