Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miłość a SM
#2
Oczywiście że tak. Nie szufladkuj sie jako chora. Nie wiem co w życiu przeszłaś ale wnioskuję że ciężko ci było. Moim zdaniem Trafiłaś na nieodpowiednią osobę. Jak można powiedzieć coś takiego. Każdy zasługuje na miłość. Mnie aż zatkało jak przeczytałam co napisałaś. Jestem w trochę innej sytuacji bo u mnie są wykryliSM po ślubie. Natomiast napiszę pokrótce moją historię może poprawi ci humor i doda trochę nadziei. To moje drugie małżeństwo. Mój pierwszy mąż zostawił mnie dla innej. Miałam wtedy 28 lat i byłam w ciąży. Staraliśmy się o dziecko dwa lata jak w końcu okazało się że jestem w ciąży bo dowiedziałam się że on już mnie nie kocha. Zostawił mnie w ciąży z długami .Musiałam wrócić do rodziców do rodzinnego miasta. Bedac w ciąży poznałam mojego obecnego męża. Po trzech miesiącach znajomości zamieszkaliśmy razem. On chciał i przysposobił mojego syna. Pierwszy mąż nigdy nie widział synka. Jak Widzisz ułożyłam sobie życie jestem szczęśliwa. Mój obecny Małżonek miłość mojego życia wspiera mnie I dodaje nadziei że będzie dobrze. Dla niego moja choroba to nie problem. Mam na myśli że nie zmienił się jego stosunek do mojej osoby. Biorąc pod uwagę to że nasz synek ma zaburzenia autystyczna a u mnie wykryli SM a mimo to mój mąż ani przez sekundę nie pomyślał że nie warto się nami zajmować opiekować . Jego pierwsze słowa potem jak dowiedzieliśmy się że mam stwardnienie to ania co się martwisz ja się nigdzie nie wybieram jestem i będę. Nie wiem Karolina jaką jesteś osobą ale osobiście uważam że każdy zasługuje na szczęście. Ty rowniez! Glowa dobgory
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Miłość a SM - przez Karolqa89 - 27-02-2018, 10:17
RE: Miłość a SM - przez Anka - 27-02-2018, 11:01
RE: Miłość a SM - przez Karolqa89 - 27-02-2018, 11:05
RE: Miłość a SM - przez mufa - 27-02-2018, 21:59
RE: Miłość a SM - przez MonikaP - 27-02-2018, 22:33
RE: Miłość a SM - przez Karolqa89 - 28-02-2018, 06:50
RE: Miłość a SM - przez Monika - 01-03-2018, 22:31
RE: Miłość a SM - przez Anna 888 - 04-03-2018, 22:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości