Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy moczenie nocne może być rzutem?
#1
Od kilku lat mam problemy z pęcherzem związane z chorobą (na podstawie badania urodynamicznego stwierdzona nadreaktywna neuropochodna aktywność pęcherza moczowego). Generalnie objawia się to częstomoczem, popuszczaniem z przepełnienia nagłym parciem, wstawaniem w nocy po kilka razy. Natomiast jakiś czas temu (po silnym stresie związanym z rozwodem, zmianą pracy i miejsca zamieszkania w jednym czasie) przez okres miesiąca - dwóch miałam czas, w którym średnio w co drugą noc kładłam się spać powiedzmy o 22:00 i koło 23:30 budziłam się w zalanym łóżku. Nie było to popuszczenie kilku kropel ale regularnie zalane łóżko. Lekarz stwierdził, że ten objaw jest nie na tyle swoisty by uznać to za rzut Huh - stwierdził, że takie moczenie nocne mogło być objawem zakażenia dróg moczowych Płacz  choć wydaje mi się to mało prawdopodobne.

Od tamtej pory minęło już jakieś dwa lata i takie rzeczy w ogóle już mi się nie zdarzają. Czy ktoś też tak miał? Czy to mógł być rzut wbrew temu co twierdzi lekarz?? Huh Huh
Odpowiedz
#2
Stres może spotegował większe parcie na pęcherz. Osobiscie nie miałam takiej sytuacji, ale byl okres, że musiałam co chwile chodzić do wc. Najgorzej było jak bylam na zakupach a tam nie było toalety. Stałam jak kołek i modlilam sie żeby przeszło. Czasami jednak sie nie udalo i popuszczałam.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości