Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie
#11
Ja też na każdy odbiór zastrzykow musze miec skierowanie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#12
Witaj Natasza Uśmiech
Odpowiedz
#13
Cześć Natasza, miło poznać :-)
Odpowiedz
#14
(02-03-2018, 00:17)Marta_L napisał(a): hela ja jestem przyjmowana na oddział co trzy miesiące, pobierają mi krew, mocz i wychodzę do domu gdzieś o 9 tak więc nie leżę tam ale wszystko to odbywa się przez oddział, później jak są wyniki to pielęgniarka dzwoni i mowi czy sa dobre Uśmiech

Z tym że skierowanie do szpitala wzielam w styczniu od rodzinnego a w szpitalu sobie pokserowali już na caly rok i nie muszę latać co trzy miesiące po to zeby lekarz wypisal Uśmiech

ok, rozumiem
Odpowiedz
#15
Witaj Natasza, ja też trafiłam do szpitala z powodu odrętwienia prawej strony ciała, nie było to przyjemne, nie przechodziło i coraz bardziej zaczynało boleć przy dotyku. Co miesiąc otrzymuje skierowanie do szpitala od pielęgniarki, która wydaje leki. To takie ułatwienie ze strony szpitala, żeby nas odciążyć od chodzenia po lekarzach rodzinnych  Uśmiech Co do leku, mi został narzucony betaferon, ale gdybym miała wybór to pewnie zdecydowałabym się na tabletki. Chociaż słyszałam od pielęgniarki, że osoby które mają problem z żołądkiem, np. refluks, nie powinny brać tabletek. Trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej została włączona do programu  Uśmiech
Odpowiedz
#16
U nas w styczniu trzeba było dostarczyć skierowanie na oddział  na 2018 rok. Potem zrobić ksero i co mies przynosić na wizytę.  Dodam że w szpitalu też nie leżę

Przede wszystkim witaj wśród nas Uśmiech Pamiętaj że w kupie siła
Odpowiedz
#17
Dostałam dziś telefon i od 13.03 zaczynam dostawać leki. Dziękuję za miłe przywitanie.
Odpowiedz
#18
Super, gratulacje. Oby leczenie było jak najskuteczniejsze! Uśmiech Jaki lek ostatecznie dostaniesz?
Odpowiedz
#19
(02-03-2018, 20:25)Monika napisał(a): Super, gratulacje. Oby leczenie było jak najskuteczniejsze! Uśmiech Jaki lek ostatecznie dostaniesz?

Ze względu na słaby żołądek zostanę przy betaferonie. Zawsze mogę zmienić jak nie będzie rezultatów.
Odpowiedz
#20
Super wiadomośćUśmiech oby lek Ci służyłUśmiech mnie jak rok temu wpisano do programu u mnie w szpitalu tak chyba o mnie zapomnieliUśmiech i dobrze, już dawno jestem w programie gdzie indziej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości