Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sm a miesiączka
#1
Witam, ostatnio zauważyłam, że od momentu kiedy pojawiła mi się miesiaczka, to coraz mocniej i wyżej mam zdretwiala nogę. Co prawda przed okresem równiez była zdretwiala ale nie tak mocno i tylko stopa. Czy ktoś tak miał ? Czy okres moze to potegowac bo nie wiem czy coś nie postępuje czy to tylko chwilowe?
Odpowiedz
#2
U mnie się nasilają objawy sm podczas okresu, w końcu to też jest osłabienie organizmu, już był jakiś wątek na ten temat chyba, i więcej osób miało podobne spostrzeżenia
Odpowiedz
#3
Czyli po okresie się stabilizuje wszystko do stanu sprzed miesiaczki?
Odpowiedz
#4
tak, przynajmniej u mnie, ale jak Ci się nie poprawi do idź do neuro
Odpowiedz
#5
W moim przypadku czasem się opóźnia i trwa nieco dłużej niż przed chorobą. Czytałam, że przy SM miesiączki mogą się rozregulować.
Odpowiedz
#6
(07-03-2018, 22:32)Mrówka napisał(a): W moim przypadku czasem się opóźnia i trwa nieco dłużej niż przed chorobą. Czytałam, że przy SM miesiączki mogą się rozregulować.

A stosujesz antykoncepcje hormonalana? Mnie sie na kontroli ciagle o miesiaczke pytaja. Ja biore tabl antykoncepcyjne i okres w u mnie zawsze tego samego dnia nawet o tej samej godzinie ? Jedyna zmiana od diagnozy i rozpiczecia leczenia to taka ze mnie obfity
Odpowiedz
#7
Mrówka mi się trochę rozregulowało
Odpowiedz
#8
Mi się bardzo mocno rozregulował
Odpowiedz
#9
Mi sie też rozregulował. Między jednym, a drugim okresem mam krótsze przerwy. Nie biorę tabletek, mam założoną spiralę.
Odpowiedz
#10
Aniu nie stosuję antykoncepcji, po 10 latach stwierdziłam, że szkoda mi zdrowia, a poza tym jeśli już zajde w ciążę to może czas najwyższy, bo nie mam już niestety 20 latUśmiech
Jestem bardzo dociekliwa, więc gdziekolwiek bym nie czytała, wszędzie stwierdzano jedno - SM niestety wpływa na rozregulowanie miesiączek, dlatego nie martwcie się!!!!jednak zawsze mówcie o tym swoim lekarzom!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości