Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sm a miesiączka
#21
(08-03-2018, 13:07)Mrówka napisał(a): Jestem bardzo dociekliwa, więc gdziekolwiek bym nie czytała, wszędzie stwierdzano jedno - SM niestety wpływa na rozregulowanie miesiączek, dlatego nie martwcie się!!!!jednak zawsze mówcie o tym swoim lekarzom!!!!

Kurcze, to ja jestem jakiś odmieniec  Język  bo mi sie uregulowała  Duży uśmiech  . Co prawda podczas okresu czuję sie słabo ale potem wszystko wraca do normy  Oczko
Odpowiedz
#22
Ja też miałam wcześniej problemy z nieregularna miesiączką, ale udało mi się to unormować i teraz jak na razie jest ok. Podczas miesiączki czuje się dobrze.
Odpowiedz
#23
(17-06-2019, 20:08)Łucja napisał(a):
(08-03-2018, 13:07)Mrówka napisał(a): Jestem bardzo dociekliwa, więc gdziekolwiek bym nie czytała, wszędzie stwierdzano jedno - SM niestety wpływa na rozregulowanie miesiączek, dlatego nie martwcie się!!!!jednak zawsze mówcie o tym swoim lekarzom!!!!

Kurcze, to ja jestem jakiś odmieniec  Język  bo mi sie uregulowała  Duży uśmiech  . Co prawda podczas okresu czuję sie słabo ale potem wszystko wraca do normy  Oczko


Nie jesteś sama Oczko U mnie też się uregulowało. Wcześniej różnie bywało. Np co 2 miesiąc i bardzo nieregularnie (w 1 miesiącu miałam dwa razy). A teraz...prawie jak w zegarku (różnica 2-4 dni). Jedynie leczenie rozregulowło mi nastrój (czasami płaczliwa, czasami radosna, a czesto bez kija nie podchodz- pozabijałabym za nic). Pozdrawiam 
Odpowiedz
#24
U mnie od pierwszej miesiączki zawsze cykl trwał równo 28 dni. Po sterydach, a to już 2 lata temu, cykle są za każdym razem różnej długości... Od 12 do 32 dni, więc to raczej duża różnica. Ginekolog nie widzi w tym problemu, ale chyba skontaktuję się z kimś innym
Odpowiedz
#25
(26-06-2019, 23:43)Natalia99 napisał(a): U mnie od pierwszej miesiączki zawsze cykl trwał równo 28 dni. Po sterydach, a to już 2 lata temu, cykle są za każdym razem różnej długości... Od 12 do 32 dni, więc to raczej duża różnica. Ginekolog nie widzi w tym problemu, ale chyba skontaktuję się z kimś innym

Dobry pomysł
Odpowiedz
#26
12 to nie jest nic normalnego. Zdecydowanie zmień gina.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości