Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstrętne papierosy, jakie wspomagacze można stosować przy SM
#1
Kochani, 
Niestety wciąż walczę z nałogiem!!!!rzucilam wcześniej z Desmoxan - swoją drogą rewelacyjny wspomagacz!!!jednak moja trudna sytuacja osobista i stres znów popchnęły mnie w stronę papierosow.
Pytalam Neurolog, czy mogę ponownie zastosować Desmoxan biorac jednocześnie Tecfidera, ale stwierdziła, że absolutnie nie moge laczyc tych dwoch lekowSmutny 
I co teraz????sama nie rzuce, bo jestem nałogowcem od lat 14 :Smutny
Czy ktoś z Was znalazl się w podobnej sytuacji????co ewentualnie stosowaliscie???
Wszystkim, którym się udało zycze wytrwałości, a pozostałym i sobie powodzenia!!!
Pomocy!!!!
Odpowiedz
#2
Mojemu mezowi pomogl desmoxan i to od razu przestal palic. A papieros elektroniczny z likierem bez nikotyny? Nie wiem czy mozna stosowac z Tecfidera ani czy przy SM . A co neurolog poradzila? Mowila cos?
Odpowiedz
#3
W tym problem, że niezbyt jest zorientowana co mogę zastosować i zostałam sama z tym problemem. Nawet nie wiem kogo mogę zapytać;(
Palę, bo się stresuję, że palę - takie nielogiczne;(
Odpowiedz
#4
W zasadzie to logiczne na swoj sposob. Moze ktos ci pomoze na forum. Mloda godzina. Nie kazdy ma czas albo mozliwosc teraz czytac forum. Poczekaj kilka godzin
Odpowiedz
#5
Ania Desmoxan to rewelacja, po 14 latach rzuciłam dzięki niemu, ale stersy i bum po miesiącu niepalenia znów wpadłam w nałóg;(
Bardzo mnie to stresuje i nie daje spokoju.

Dziękuję Aniu!!!zaczekamUśmiech
Odpowiedz
#6
Ja powoli ograniczam, doszłam do mniej więcej 1/3 z ilości sprzed diagnozy, co i tak uważam za sukces, jak mam dużo zajęć i głowę zajętą to potrafię cały dzień nie zapalić, nie stresuję się tym że palę bo po co? zwyczajnie lubię czasem zapalić, zresztą obecnie pewnie powietrze u mnie w miejscowości jest gorsze od dymu papierosowego, życz e Ci powodzenia i wytrwałościUśmiech
Odpowiedz
#7
No wiem ze dziala. Moj maz tez palil okolo 13 lat i rzucil palenie od razu jak zaczal brac desmoxan. Wiem wyrzuty sumienia cie mecza. Masz pretensje ze znow siegnelas po papierosa. Ja ci kochana nie doradze. Bo nie wiem co mozna stosowac przy Sm. Moze pozniej ktos ci cos doradzi.
Odpowiedz
#8
Też mam problem z papierochami. Wiem, że powinnam rzucić, ale nie jest to takie proste. Ostatnio się uśmiałam, znajoma stwierdziła, że rzucanie palenia jest stresujące a nam nie wolno się stresować. Nie wolno też palić. Teraz "smakują" mi jeszcze bardziej.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#9
Kurcze Bubka rzucić musimy, jeśli tylko czegoś nowego się dowiesz, co jest bezpieczne do zastosowania z Tecfidera to daj znać!!!!jeśli ja coś więcej będę wiedziała to oczywiście czym prędzej napiszę!!!
Odpowiedz
#10
Silna wola jest bezpieczna z wszystkimOczko ja swoją ćwiczę wytrwaleUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości