Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jeszcze nie zdiagnozowana,Witam Wszystkich :)
#31
(26-03-2018, 13:47)Blanka napisał(a): Bylam na Polankach.konsultacje sa tylko w spr.przyjecia na oddzial.Tak z ulicy nikt nie skorzysta.Ale chociaz dost.namiar na lekarza i sie umowilam na prywatna konsultacje. Oczko takze jestem zadowolona.

Daj znać jak poszło  Uśmiech Jeżeli jesteś umówiona do ordynatora to naprawdę warto. Ps. ze wszystkich szpitali w Trójmieście najbardziej jestem pozytywnie zaskoczona Szpitalem Marynarki Wojennej. Błyskawicznie włączyli mnie do programu mimo że nie byłam ich pacjentką.
Odpowiedz
#32
Blanka może trafisz na neuro który będzie Ci potrafił dokładnie wszystko wyjaśnić i zaproponuje jakieś leczenie czy dalsze postępowanieUśmiech PowodzeniaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#33
(25-03-2018, 21:56)Natasza napisał(a):
(23-03-2018, 07:13)Blanka napisał(a): Moja neuro mowi ze sie nie kwalifikuje do programu bo mam niecharakterystyczne dla sm zmiany i z diagnozy cis ktora miakam przez ok.3 lata wyszlo ch.demielizacyjne.

Chetnie bym sie skonsultowala znacie kogos z Trojmiasta albo i dalej? Godnogo polecenia kto przyjmuje prywatnie bo na fundusz to nie ma szans sie dostac.probowalam nie da sie. Wizyte w poradni sm mam pod koniec maja do tego czasu zwariuje.

W Trójmieście byłam u kilku neurologów. Dłużej jest opisywać kogo nie polecam. Może spróbuj we wtorek lub czwartek przejść się do Szpitala na Polanki. W godzinach popołudniowych są konsultacje na oddziale neurologii (na stronie szpitala są informacje). Szpital prowadzi program leczenia SM.
Natasza bardzo mi pomoglas dziekuje.Bylam dzis prywatnie u lekarza z tego szpitala i we wtorek mam isc na konsultacje i wyznaczenie terminu przyjecia do szpitala w celu postawienia diagnozy.
Odpowiedz
#34
(04-04-2018, 22:15)Blanka napisał(a):
(25-03-2018, 21:56)Natasza napisał(a):
(23-03-2018, 07:13)Blanka napisał(a): Moja neuro mowi ze sie nie kwalifikuje do programu bo mam niecharakterystyczne dla sm zmiany i z diagnozy cis ktora miakam przez ok.3 lata wyszlo ch.demielizacyjne.

Chetnie bym sie skonsultowala znacie kogos z Trojmiasta albo i dalej? Godnogo polecenia kto przyjmuje prywatnie bo na fundusz to nie ma szans sie dostac.probowalam nie da sie. Wizyte w poradni sm mam pod koniec maja do tego czasu zwariuje.

W Trójmieście byłam u kilku neurologów. Dłużej jest opisywać kogo nie polecam. Może spróbuj we wtorek lub czwartek przejść się do Szpitala na Polanki. W godzinach popołudniowych są konsultacje na oddziale neurologii (na stronie szpitala są informacje). Szpital prowadzi program leczenia SM.
Natasza bardzo mi pomoglas dziekuje.Bylam dzis prywatnie u lekarza z tego szpitala i we wtorek mam isc na konsultacje i wyznaczenie terminu przyjecia do szpitala w celu postawienia diagnozy.
Cieszę się, że jesteś zadowolona. Mam nadzieję, że przebadają Ciebie solidnie Uśmiech . Powodzenia
Odpowiedz
#35
No i mam wyznaczony termin przyjecia do szpitala na Polankach.na maj.Ciesze sie tylko ta punkcja troche mnie przeraża....
Odpowiedz
#36
Blanka punkcja nie jest straszna, mnie po niej nic nie było. Może też dlatego, że wychodzę z zalozenia jak trzeba to trzeba.
Powodzenia i głowa do góry!!!
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#37
Bianka najważniejsze to działać a pozytywne nastawienie zrobi swoje.
Odpowiedz
#38
Kochana mi robili punkcje akurat na Polankach w październiku ubiegłego roku i szczerze polecam Ci ten szpital Oczko Nie ma się czego bać lekarze wiedzą co robią. I taka rada: nie czytaj glupot w Internecie odnośnie punkcji ja poszłam nieświadoma tego zabiegu i nawet nic nie zdążyłam przeczytać bo od razu mi oczy zakropili i nie żałuję ale spodziewałam się wiekszego bólu, pozytywnie zaskoczona byłam Oczko Pielegniarki to kobiety Anioł. Opiekę w szpitalu oceniam na 10/10. W razie pytań służę pomocąOczko
Odpowiedz
#39
Ja byłam wizją punkcji kompletnie przerażona i na samym zabiegu trzęsłam się jak galareta a łzy mi płynęły po policzkach wartką rzeką. Pierwsza punkcja nie była udana, bo Pani doktor, która próbowała ją zrobić nie była zbyt doświadczona Język Ale następnego dnia przyszedł super doktor, zaordynował coś na uspokojenie i poszło bezboleśnie. Nie ma powodów do strachu Uśmiech
Odpowiedz
#40
(10-04-2018, 22:18)Mrówka napisał(a): Blanka punkcja nie jest straszna, mnie po niej nic nie było. Może też dlatego, że wychodzę z zalozenia jak trzeba to trzeba.
Powodzenia i głowa do góry!!!
Pozdrawiam Uśmiech

Mrówka ja też tak byłam nastawiona i niestety u mnie nie przebiegło to bezboleśnie a miałam 2 punkcje i pomijam już fakt ze  wkluwali mi się po kilka razy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości