Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meprelon-kroplowka
#1
Witam Uśmiech mam takie małe  pytanie. Czy ktoś może leczył rzut meprelonem?
Odpowiedz
#2
(18-03-2018, 20:48)beciaa28 napisał(a): Witam Uśmiech mam takie małe  pytanie. Czy ktoś może leczył rzut meprelonem?

A to czasem nie jest ten sam lek co solu-medrol tylko pod inną nazwą handlową?
Odpowiedz
#3
(18-03-2018, 23:12)Miriam napisał(a):
(18-03-2018, 20:48)beciaa28 napisał(a): Witam Uśmiech mam takie małe  pytanie. Czy ktoś może leczył rzut meprelonem?

A to czasem nie jest ten sam lek co solu-medrol tylko pod inną nazwą handlową?

Szczerze mówiąc nie wiem, ale zapytam jutro, bo mam to do odbioru w aptece
Odpowiedz
#4
Nie słyszałam o tym leku. Napisz o nim coś więcej jeśli możesz Uśmiech
Odpowiedz
#5
laudia26
Nie słyszałam o tym leku. Napisz o nim coś więcej jeśli możesz 

Szczerze mówiąc nic się nie dowiedziałam w aptece gdy odbierałam lek. Dziś byłam ambulatoryjnie na pierwszej kroplowce,jeszcze 2. Pytałam o ten lek pielęgniarke która sie mną zajmowała i powiedziała ze to ma podobne działanie co solu Medrol. Uśmiech
Odpowiedz
#6
(19-03-2018, 23:02)beciaa28 napisał(a): laudia26
Nie słyszałam o tym leku. Napisz o nim coś więcej jeśli możesz 

Szczerze mówiąc nic się nie dowiedziałam w aptece gdy odbierałam lek. Dziś byłam ambulatoryjnie na pierwszej kroplowce,jeszcze 2. Pytałam o ten lek pielęgniarke która sie mną zajmowała i powiedziała ze to ma podobne działanie co solu Medrol. Uśmiech

Ooooo, to szalenie ciekawe, że robią Ci to ambulatoryjnie. Bo z tego co słyszałam to solu medrol jest refundowany wyłącznie w pakiecie z hospitalizacją??

A co do meprelonu to zaiste jest identyczny skład jak solu medrolu.
Odpowiedz
#7
(19-03-2018, 23:09)Miriam napisał(a):
(19-03-2018, 23:02)beciaa28 napisał(a): laudia26
Nie słyszałam o tym leku. Napisz o nim coś więcej jeśli możesz 

Szczerze mówiąc nic się nie dowiedziałam w aptece gdy odbierałam lek. Dziś byłam ambulatoryjnie na pierwszej kroplowce,jeszcze 2. Pytałam o ten lek pielęgniarke która sie mną zajmowała i powiedziała ze to ma podobne działanie co solu Medrol. Uśmiech

Ooooo, to szalenie ciekawe, że robią Ci to ambulatoryjnie. Bo z tego co słyszałam to solu medrol jest refundowany wyłącznie w pakiecie z hospitalizacją??

A co do meprelonu to zaiste jest identyczny skład jak solu medrolu.
 Meprelon mialam refundowany i za jedno opakowanie roztworu zaplacilam niecale 5 zl,bez refundacji to koszt około 70zl..dostałam jeszcze do tego sól fizjologiczna jedna butelka to koszt 8 zł no i plus osłonowe za 15 zł to nie wyszło to tak drogo. Nie było sensu iść d szpitala bo to  tylko dretwienie twarzy - z tego zrobiliśmy z lekarzem rzut,bo mój pierwszy się już przedawnil  bo bylo to ponad 1,5 roku temu. Miałam do wyboru albo czekać na poważny rzut albo zrobić lekki z dretwienia ii próbować dostać się na leczenie, wybrałam druga opcję,bo boje się co się może stać jak będę  czekać i myśleć czy się pojawi za rok za miesiąc albo w ogóle.. pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości