Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cześć
#21
Cześć Damian!!!!
Dobrze, że leczenie przebiega bez większych problemów. Mnie odradzano interferon, jak jednej z cięższych dla organizmu, ale może w przypadku mężczyzn jest inaczej Uśmiech
Pozdrawiam!!!
Odpowiedz
#22
(21-03-2018, 20:38)Miriam napisał(a): Cześć, u mnie też 30 w tym roku, a diagnoza w zeszłym Oczko U mnie też zaczęło się od podwójnego widzenia. Piątka! Oczko

Ooo to w tym roku robimy wielką 30 !!
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#23
Cześć Damian.
Odpowiedz
#24
(21-03-2018, 21:20)Mrówka napisał(a): Cześć Damian!!!!
Dobrze, że leczenie przebiega bez większych problemów. Mnie odradzano interferon, jak jednej z cięższych dla organizmu, ale może w przypadku mężczyzn jest inaczej Uśmiech
Pozdrawiam!!!

Nie rozumiem. Co masz na mysli piszac o interferonie?
Odpowiedz
#25
Interferony (CRAB) to najbardziej z toksycznych lekow powodujace nowotwory w pozniejszym czasie. Mam na mysli to ze kazdy lek niesie za soba konsekwencje. "Skutki uboczne" z ulotki leku to tylko wierzcholek gory. To samo tyczy sie niektorych antybiotykow z grupy tetracyklin np: metyluja DNA.
Odpowiedz
#26
To na cholere nam kaza sie tym leczyc a nie daja od razu innego leku? Az spytam mojego neuro o opinie. Ktos sie spotkal z takim przypadkiem zachowrowania na nowotwor po dluzszym czasie stosowania interferonu. Jak z innymi lekami na SM tez powoduja?
Odpowiedz
#27
(22-03-2018, 10:43)Anka napisał(a): To na cholere nam kaza sie tym leczyc a nie daja od razu innego leku? Az spytam mojego neuro o opinie. Ktos sie spotkal z takim przypadkiem zachowrowania na nowotwor po dluzszym czasie stosowania interferonu. Jak z innymi lekami na SM tez powoduja?

to że cos może wywołać jakiś skutek uboczny nie znaczy że go wywoła, zresztą myślę że korzyści ze stosowania leku są większe niż potencjalne zagrożenie, nie słyszałam nigdy o chorym na sm z rakiem, z drugiej strony patrząc nawet smog w powietrzu może spowodować raka, a oddychamy, nie ma co się dać zwariować
Odpowiedz
#28
Mi się wydaje, że każdy z nas tutaj jest trochę królikiem  doswiadczalntm , nie ma innej metody niż wypróbować na sobie czy dana terapia działa akurat na Ciebie I jakie skutki uboczne  wywołuje . 
Ja na początku też chciałam zdecydować się na tec , ze względu na moją sytuację życiową zdecydowałam się na Copaxone .
Po jakimś czasie stosowania stwierdziłam że nie takie złe te zastrzyki i może to lepsze niż dolegliwości żoladkowe przy tabletkach. 
Tutaj ż kolei dowiedziałam się, że tec ma wyższą skuteczność ...
Ale czy na mnie? Tego nikt nie może wiedzieć
Odpowiedz
#29
Dokladnie!
Odpowiedz
#30
Złe wieści mam dla nas wszystkich Oczko
Wszystkie leki immunomodulujące zwiększają ryzyko zachorowania na nowotwór.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości