Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cześć
#1
siemanko wszystkim z tej strony Damian, kolejny sm-owiec do kolekcji :Uśmiech

Diagnozę usłyszałem w lipcu zeszłego roku, wiec stosunkowo niedawno, rezonans punkcja sterydy no i od końca października interferon beta 1-b , jak na razie chyba wszystko jest ok poza jakimiś tam lekkimi niedogodnościami, zobaczymy jak to się dalej potoczy.
Odpowiedz
#2
Siemka :-)
Odpowiedz
#3
Witaj Uśmiech napisz o sobie coś więcej Uśmiech
Odpowiedz
#4
W tym roku stuknie mi 30 , tak na dobrą sprawę to pierwszy rzut miałem tydzień przed 29 urodzinami taka sytuacja się zdarzyła, zaczęło się od podwójnego widzenia i jak na razie to by było na tyle
Odpowiedz
#5
Witaj Damian, super , że tylko drobne niedogodności Ci doskwierają . Ale w profilu musisz sobie płeć poprawić ;-) 
 Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Cześć Damian Uśmiech Szybko dostałeś leczenie wiec jest nadzieja, że będzie dobrze Oczko Powiedz jak znosisz leczenie ? Ja też biorę interferon juz od 3 lat. Nie chciałeś Tecfidery ? Czy nie proponowali ?
Odpowiedz
#7
(21-03-2018, 12:04)Joanna82 napisał(a): Witaj Damian, super , że tylko drobne niedogodności Ci doskwierają . Ale w profilu musisz sobie płeć poprawić ;-) 
 Pozdrawiam

małe przeoczenie Uśmiech
Odpowiedz
#8
Witamy, witamy i pozdrawiamy Damianie.
Odpowiedz
#9
Przez pierwsze dwa miesiące pojawiały się dreszcze w nocy i ból głowy rano, a poza tym nie było tak źle, obecnie nie odczuwam skutków ubocznych po interferonie przynajmniej tak mi się wydaje.
Lekarz przedstawił mi pięć albo cztery leki omówił pokrótce i tak wybraliśmy na początek interferon, chyba najmniejsze zło z całej tej gamy chemikaliów Uśmiech koło października będę miał pewnie rezonans i zobaczymy czy to coś daje czy nie i wtedy ewentualnie coś będziemy zmieniać.
Odpowiedz
#10
Czesc! Ja od wrzesnia zeszlego roku rowniez na betaferonie. Dobrze, ze skutki uboczne ci nie dokuczaja!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości