Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból kolana
#1
Witam od dwóch tygodni okropnie boli mnie prawe kolano nie trwa to cały czas są przerwy kilku godzinne że jest ok, Nie mam problemow z chodzeniem Ból jest nawet podczas leżenia, nie tylko przy poruszaniu się. Czy ktoś z was miał coś podobnego ?? Bo już zaczynam panikować...
Odpowiedz
#2
Ja tak miewam od czasu do czasu. I żeby było śmieszniej to to jest coś w rodzaju bólu połączonego z czymś w rodzaju swędzenia. Strasznie dziwne uczucie. Maści typu woltaren nie działają
Odpowiedz
#3
I jak długo Cię to trzyma??
Odpowiedz
#4
Mnie tez boli prawe. Boli i przestaje i takie bledne kolo. Mi stres poteguje takie odczucia.
Odpowiedz
#5
Tak jak Anka mówi, boli i przestaje. Ja to już się powoli chyba przyzwyczajam do życia z bólem. Bo brzuch boli, mięśnie bolą, stopy bolą, kości bolą i nic przeciwbólowego nie działa.
Odpowiedz
#6
(06-04-2018, 07:31)Akinom napisał(a): Tak jak Anka mówi,  boli i przestaje. Ja to już się powoli chyba przyzwyczajam do życia z bólem. Bo brzuch boli, mięśnie bolą, stopy bolą, kości bolą i nic przeciwbólowego nie działa.

Dokładnie. Czasem się czuję jakby mnie pociąg przejechał a później jeszcze czołg poprawił. Staram się nie zwrać na to uwagi. Kłade się i ucinam drzemkę. Czasem z pomocą procha na sen. Bo jak leże jest gorzej. Szczególnie jak leże na boku i mam noge na nodze.
Odpowiedz
#7
Opisana przez Ciebie pozycja jest nie do przyjęcia :-) Wtedy bolą kości i łydki. Kolana czasem też. Podłoże się na wznawia - zaczynają boleć całe plecy. I szlak wie czy to nerki, ledzwie czy jeszcze coś innego. Podobno tak działa spastyka. Jak już sobie nie mogę znaleźć miejsca to siadam albo wstaję i chodzę. I jeszcze stopy - ostatnimi czasy strasznie mnie skurcze łapią. Niby magnez jem, ale za bardzo nie pomaga.
Odpowiedz
#8
(06-04-2018, 08:47)Akinom napisał(a): Opisana przez Ciebie pozycja jest nie do przyjęcia :-) Wtedy bolą kości i łydki. Kolana czasem też. Podłoże się na wznawia - zaczynają boleć całe plecy. I szlak wie czy to nerki, ledzwie czy jeszcze coś innego. Podobno tak działa spastyka. Jak już sobie nie mogę znaleźć miejsca to siadam albo wstaję i chodzę. I jeszcze stopy - ostatnimi czasy strasznie mnie skurcze łapią. Niby magnez jem, ale za bardzo nie pomaga.

Uśmiech cześć .moja sąsiadka ma tak.u niej to fibromialgia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości