Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeziębienie, gorączka
#1
Hej KochaniUśmiech niestety się rozchorowalam, kaszel gorączka, katar itd mam antybiotyk. Pisze żeby zapytać Was jak Wy przechodzicie i jak się czujecie podczas przeziębienia i gorączki, czy dokucza Wam coś ze strony SM? Dziękuję z góry za odpowiedzi i Pozdrawiam,  życzę miłego po południa Uśmiech
Odpowiedz
#2
Zdrowiej szybko! Ja nie pomogę bo do tej pory tzn od diagnozy nie byłam chora
Odpowiedz
#3
(19-04-2018, 17:08)Anka napisał(a): Zdrowiej szybko! Ja nie pomogę bo do tej pory tzn od diagnozy nie byłam chora

 Dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#4
U mnie w czasie infekcji zaczynam przeważnie odczuwać objawy wcześniejszych rzutów ale zdaje sobie sprawę z tego, że w czasie infekcji może tak być i spokojnie czekam aż wyzdrowieje. Wtedy wszystko z reguły mija.
Odpowiedz
#5
Ja też podczas przeziębienia gorzej się czuje i mam więcej dolegliwości niż zazwyczaj. Tak jak Joanna pisała odzywają się różne wcześniejsze objawy.
Odpowiedz
#6
Mnie to scina najbardziej po jelitowce, po zatruciu. Wtedy przestaje chodzić, ba, usiąść nawet nie mogę sama, czy też przewrócić się z boku na bok.
Odpowiedz
#7
Ja zazwyczaj jak już mnie zetnie to po potu przesypiam. Ostatnio 2 dni. Z tym że raczej nie choruje
Odpowiedz
#8
(20-04-2018, 05:59)mufa napisał(a): Ja zazwyczaj jak już mnie zetnie to po potu przesypiam. Ostatnio 2 dni. Z tym że raczej nie choruje

Ja też z reguły nie choruję, teraz mnie jakoś rozłożyło  jestem opiekunka dziecięca a jak to przy dzieciach o choroby łatwo, maluchy od tygodnia gorączki  kaszel itd to i mnie dopadło niestety. Tak sen najlepszy na wszystko Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości