Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa
#1
Witam wszystkich, jestem Aga.
Zaczęło się w marcu 2016 nadwrażliwość lewej strony ciała, po kilku tygodniach minęło, a neurolodzy nie zdiagnozowali niczego niepokojącego na podstawie rezonansu. Jesień 2016 zdrętwiała prawa ręka przez kilka tygodni, lekarz zaleca opanowanie nerwowości. Wiosna 2017 zawroty głowy -lekarz diagnozuje grypę, kolejny epizod lato 2017zawroty głowy -szpital, tomografia głowy, zdrowa tylko z nerwów takie objawy. Jesień 2017 zdrętwiała lewa noga.
marzec 2018 zawroty głowy i zdrętwiała lewa strona ciała -szpital, rezonans, diagnoza sm.
od 9 kwietnia na Tecfi, od tego czasu zaczerwienienia i uderzenia gorąca twarzy, do wytrzymania, ale w pierwszym tygodniu osłabienie lewej strony ciała, które minęły po kilku dniach, a teraz osłabienie prawej nogi, nie wiem dlaczego.
Życzę Wszystkim dużo zdrowia Uśmiech
Odpowiedz
#2
(25-04-2018, 14:20)agica napisał(a): Witam wszystkich, jestem Aga.
Zaczęło się w marcu 2016 nadwrażliwość lewej strony ciała, po kilku tygodniach minęło, a neurolodzy nie zdiagnozowali niczego niepokojącego na podstawie rezonansu. Jesień 2016 zdrętwiała prawa ręka przez kilka tygodni, lekarz zaleca opanowanie nerwowości. Wiosna 2017 zawroty głowy -lekarz diagnozuje grypę, kolejny epizod lato 2017zawroty głowy -szpital, tomografia głowy, zdrowa tylko z nerwów takie objawy. Jesień 2017 zdrętwiała lewa noga.
marzec 2018 zawroty głowy i zdrętwiała lewa strona ciała -szpital, rezonans, diagnoza sm.
od 9 kwietnia na Tecfi, od tego czasu zaczerwienienia i uderzenia gorąca twarzy, do wytrzymania, ale w pierwszym tygodniu osłabienie lewej strony ciała, które minęły po kilku dniach, a teraz osłabienie prawej nogi, nie wiem dlaczego.
Życzę Wszystkim dużo zdrowia Uśmiech

Zaczynasz swoją przygodę z Tecfidera podobnie jak ja, bo ja zaczęłam od wczoraj. U mnie też zaczerwienienie, pieczenie skóry ale tylko chwilowe i schodzi do godziny Uśmiech wzajemnie dużo zdrowia i uśmiechu na co dzień  Uśmiech
Odpowiedz
#3
Bardziej się bałam rewolucji żołądkowych, takie pieczenie jest do wytrzymania, niektórzy zalecają aspirynę, ale nie biorę jej. Dziękuję ?
Odpowiedz
#4
Cześć Aga, zanim tec zacznie działać trzeba poczekać tak ze cztery miesiące, cierpliwościUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
(25-04-2018, 18:49)agica napisał(a): Bardziej się bałam rewolucji żołądkowych, takie pieczenie jest do wytrzymania, niektórzy zalecają aspirynę, ale nie biorę jej. Dziękuję ?

Ja też póki co nie, ale może spróbuję w razie pogorszenia. A ogólnie jak się czujesz ?

(25-04-2018, 19:17)hela napisał(a): Cześć Aga, zanim tec zacznie działać trzeba poczekać tak ze cztery miesiące, cierpliwościUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A po tych 4 miesiącach coś się nowego dzieje, przechodzą te skutki uboczne?
Odpowiedz
#6
Ogólnie daję radę, nie spodziewałam się cudów, chciałabym tylko chodzić normalnie. Bolą kolana tak jakby mięśnie były przykurczone, nie wiem co z tym zrobić ?
Zapomniałam napisać, mam 29lat
Odpowiedz
#7
Po kilku miesiącach jest lepiej, przynajmniej mi się bardzo polepszyło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
(25-04-2018, 19:27)agica napisał(a): Ogólnie daję radę, nie spodziewałam się cudów, chciałabym tylko chodzić normalnie. Bolą kolana tak jakby mięśnie były przykurczone, nie wiem co z tym zrobić ?
Zapomniałam napisać, mam 29lat

Masz problemy z chodzeniem? Nie wiem co Ci poradzic, może jakaś rehabilitację, rehabilitanci maja doświadczenie więc na pewno coś pomogą i dobiora odpowiednie ćwiczenia Uśmiech mnie czasem też bolą kolana albo łydki ale idę wtedy na siłownię, roz ćwiczę to i zazwyczaj jest okej, czasem jak przesadze z treningiem to się muszę męczyć ale tragedii nie ma Uśmiech
Odpowiedz
#9
Przy wypisie ze szpitala dostałam skierowanie na oddział rehabilitacji, ale nie poszłam bo bym psychicznie siadła w szpitalu. Mam rehabilitację w domu póki co, ale boję się że jak za dużo ćwiczę to wtedy przez kilka dni mam nogi bezwładne i ciągnę za sobą :/ wcześniej takie bezwłady miałam tylko po silnym stresie, a teraz już boję się wszystkiego Smutny
Odpowiedz
#10
Zobaczysz z czasem będzie lepiejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości