Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciężkie początki brania betaferonu
#21
Dobrze ze masz lek, większość osób dobrze się wypowiada o leku który dostałaś, teraz najważniejsze żeby powstrzymać chorobę i zostać na tym samym etapie którym jesteśmy. Byle nie było gorzej. Jednak czy lek dobrze działa, Twój czy mój to dowiemy się pewnie za rok przy kolejnym rezonansie. W każdym razie ja jak długo będę w stanie chodzić na siłownię, to napewno będę ( to trochę takie rehabilitację). Miewam przerwy ale szybko zmuszam się żeby wrócić i ćwiczyć, najgorzej było teraz na początku jak dostałam betaferon  nie byłam w stanie, ale jak już wspomniałam w poście organizm coraz łagodniej reaguje, z czego się cieszę bardzo - wczoraj już poszłam na zumbe  Duży uśmiech i zaraz psychika lepiej pracuje
Odpowiedz
#22
(29-05-2018, 12:39)Gośka napisał(a): Dobrze ze masz lek, większość osób dobrze się wypowiada o leku który dostałaś, teraz najważniejsze żeby powstrzymać chorobę i zostać na tym samym etapie którym jesteśmy. Byle nie było gorzej. Jednak czy lek dobrze działa, Twój czy mój to dowiemy się pewnie za rok przy kolejnym rezonansie. W każdym razie ja jak długo będę w stanie chodzić na siłownię, to napewno będę ( to trochę takie rehabilitację). Miewam przerwy ale szybko zmuszam się żeby wrócić i ćwiczyć, najgorzej było teraz na początku jak dostałam betaferon  nie byłam w stanie, ale jak już wspomniałam w poście organizm coraz łagodniej reaguje, z czego się cieszę bardzo - wczoraj już poszłam na zumbe  Duży uśmiech i zaraz psychika lepiej pracuje

No dokładnie oby się udało i rezonans wyszedł dobrze Uśmiech  na pewno ruch to podstawa w naszym przypadku. Uprawianie sportu, taniec, i ogólne ruszania się a nie siedzenie w domu poprawia humor a to też mega ważne Uśmiech
Odpowiedz
#23
Miałabym do was pytanie, czy ktoś z was kto bierze betaferon, odczuwa bardziej ból stawów? Bo ja mam wrażenie, że bardziej mnie bolą niż przed branie leków, czy mogą one mieć wpływ? Ktoś  też ma takie obserwacje, czy to wogule nie ma związku??? Napiszcie proszę  Nieśmiały
Odpowiedz
#24
(31-05-2018, 13:57)Gośka napisał(a): Miałabym do was pytanie, czy ktoś z was kto bierze betaferon, odczuwa bardziej ból stawów? Bo ja mam wrażenie, że bardziej mnie bolą niż przed branie leków, czy mogą one mieć wpływ? Ktoś  też ma takie obserwacje, czy to wogule nie ma związku??? Napiszcie proszę  Nieśmiały

Ja tak miałam. Ja co prawda od poniedziałku jestem na innym leku ale często przy Betaferonie bolały mnie stawy
Odpowiedz
#25
Hej. Jestem tu nowa ale rzucila mi się nazwa Betaferon dlatego zaczynam od tego wątku. Mam 43 lata SM mam od 16 lat, pierwszy rzut slepota. Czyli pozagalkowe zapalenie nerwu wzrokowego. Betaferon dostalam po ok 2 tygodniach od diagnozy, badania firmy Schering nad dzialaniem leku. Czulam się zmeczona, bolaly mnie mięśnie no zostawalo mnostwo sladów po wkłuciach (domięśniowo co drugi dzień przez 2 lata)
Teraz zostalo mi z SM szybkie męczenie się i osłabienie. Nie schudłam po nim nie przytylam , MRI pojazuje nieliczne ogjiska i sporadyczne pojawianie się nowych. Betaferon mi pomógł. Jestem teraz bezobhawowa
Odpowiedz
#26
Cześć, fajnie że lek zadziałał tak dobrze na CiebieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#27
(28-06-2018, 20:00)Hexenbestia napisał(a): Hej. Jestem tu nowa ale rzucila mi się nazwa Betaferon dlatego zaczynam od tego wątku. Mam 43 lata SM mam od 16 lat, pierwszy rzut slepota. Czyli pozagalkowe zapalenie nerwu wzrokowego. Betaferon dostalam po ok 2 tygodniach od diagnozy, badania firmy Schering nad dzialaniem leku. Czulam się zmeczona, bolaly mnie mięśnie  no zostawalo mnostwo sladów po wkłuciach (domięśniowo co drugi dzień przez 2 lata)
Teraz zostalo mi z SM szybkie męczenie się i osłabienie. Nie schudłam po nim nie przytylam , MRI pojazuje nieliczne ogjiska i sporadyczne pojawianie się nowych. Betaferon mi pomógł. Jestem teraz bezobhawowa
Super!
Odpowiedz
#28
(28-06-2018, 20:10)Anka napisał(a):
(28-06-2018, 20:00)Hexenbestia napisał(a): Hej. Jestem tu nowa ale rzucila mi się nazwa Betaferon dlatego zaczynam od tego wątku. Mam 43 lata SM mam od 16 lat, pierwszy rzut slepota. Czyli pozagalkowe zapalenie nerwu wzrokowego. Betaferon dostalam po ok 2 tygodniach od diagnozy, badania firmy Schering nad dzialaniem leku. Czulam się zmeczona, bolaly mnie mięśnie  no zostawalo mnostwo sladów po wkłuciach (domięśniowo co drugi dzień przez 2 lata)
Teraz zostalo mi z SM szybkie męczenie się i Smutny osłabienie. Nie schudłam po nim nie przytylam , MRI pojazuje nieliczne ogjiska i sporadyczne pojawianie się nowych. Betaferon mi pomógł. Jestem teraz bezobhawowa
Super!

Dobra wiadomość dla mnie, dziękuję  Duży uśmiech ja zaczęłam dopiero drugie opakowanie, więc jeszcze muszę poczekać z diagnoza czy mi pomaga czy bardziej szkodzi. Napewno bolą mnie stawy (tak jak pisałam wcześniej ) zatrzymuje mi się też woda w organizmie, ale nie wiem czy to sprawka leku,  czy coś innego mi się dzieje hmmm no zobaczymy Nieśmiały   w sierpniu będą pierwsze badania z krwi to się dowiem czy przynajmniej mi nie szkodzi  Uśmiech
Odpowiedz
#29
Witajcie też brałam Betafero czułam się po nim fatalnie nawet z łóżka wstać nie umiałam .Teraz biorę Awonex o ledwo chodzę czuję się jak na karuzeli nic mnie nie cieszy wszystko mnie drażni i zyć mi się nie chce
Odpowiedz
#30
(08-07-2018, 21:23)Justyna 3 napisał(a): Witajcie też brałam Betafero czułam się po nim fatalnie nawet z łóżka wstać nie umiałam .Teraz biorę Awonex o ledwo chodzę czuję się jak na karuzeli nic mnie nie cieszy wszystko mnie drażni i zyć mi się nie chce

Kurcze  Zdezorientowany jesteś już kolejną osoba której zmienili betaferon dlaczego tak często jest zmieniany ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości