Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solumedrol
#21
(02-03-2017, 19:22)Joanna napisał(a):
(02-03-2017, 17:20)hela napisał(a):
(10-11-2016, 19:32)Joanna napisał(a): Ja znowu na kroplowkach z Solu. 2 juz za mną. Juz się lekko zaokrąglam Uśmiech powoli jest coraz lepiej.Na razie skutki uboczne tak bardzo nie dokuczają. Zobaczymy jak będzie tym razem po całej serii. Mam w planach szybko wyzdrowiec aby wrócić w jak najkrótszym terminie do pracy. Siemię lniane przygotowane i witaminki. Trzymajcie kciuki Uśmiech

jak bierzesz siemię lniane (i na co)? z tego co pamiętam to puchnie w żołądku, chyba

Hela siemię lniane mielone,  biorę na żołądek bo przy kroplowkach zawsze mnie boli i mam gorzki smak. Pije siemię wcześnie rano ok. 4 - 5 jeszcze przed kroplowka i wieczorem, wtedy nie mam problemów z żołądkiem Uśmiech

dobrze wiedzieć, dziękiUśmiech
Odpowiedz
#22
A ja mam jeszcze pytanie, do kobiet Uśmiech   też macie tak że po solu się wam okres zatrzymuje, mój się spóźnia już prawie 2 tyg, czytałam że taki może być skutek uboczny, pytanie na jak długo to zatrzymanie??
Odpowiedz
#23
Ja jeszcze nigdy nie miałam solu więc nie wiem.
Odpowiedz
#24
Ja tez niestety nie pomogę... solu dostawałam dwa razy ale za pierwszym razem dopiero okres zaczynałam dostawać po ciąży a za drugim razem byłam po zabiegu skracania szyjki macicy wiec tez trudno mi określić...
Odpowiedz
#25
Ja miałam solu (albo inny kortykosteroid, zapomnialam w szpitalu zapytać o nazwę Duży uśmiech) i faktycznie spóźnił mi się okres (ale 'tylko' 10 dni), wtedy zrzuciłam to na całą przygodę szpitalną, to był pierwszy rzut, pierwsze zetknięcie z diagnozą, węgierską służbą zdrowia i uznałam, że stres...

Tak czy siak 2 tygodnie to już dość długo, jeśli nic się nie zmieni w przeciągu kilku dni, może warto iść do lekarza kontrolnie? Uśmiech
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#26
pewnie jeszcze zaczekam parę dni i pójdę, solu dostałam końską dawkę, 7x, pewnie przez to takie spóźnienie
Odpowiedz
#27
Hela mi również okres się spoznial po Solu raz około miesiąca a drugi raz jak miałam kroplowki, to niecale 2 tygodnie. A tak cykle mam regularne. Także to chyba normalne po Solu...
Odpowiedz
#28
dlatego jeszcze chwilę poczekam, strasznie mi to nie na rękę z tym opóźnieniem, w perspektywie mam zaopatrzanie tętniaka, i wolałabym mieć okres przed, no ale trudno, grunt że rzut się wycofał
Odpowiedz
#29
(10-03-2017, 20:07)Joanna napisał(a): Hela mi również okres się spoznial po Solu raz około miesiąca a drugi raz jak miałam kroplowki, to niecale 2 tygodnie. A tak cykle mam regularne.  Także to chyba normalne po Solu...

Dokładnie tak jest, jak Joanno piszesz . Sterydy a w tym przypadku Solu albo  opóźniał nawet do miesiąca albo przyśpieszał o 2 tygodnie w przód, potem się to unormowało. Uśmiech
Życie jest piękne. Serce  Trzeba tylko brać odpowiednie leki
taki żarcik kosmonaucik  Uśmiech


Odpowiedz
#30
Niektóre osoby są leczone tylko i wyłącznie solu medrol, tj. rzuty choroby, bo nie kwalifikują się do żadnej innej formy terapii lekowej. Albo też po prostu prewencyjnie mają wlewy co pół roku. Jeżeli nie mają innego wyboru, to pewnie jest to jakieś wyjście...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości