Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depresja
#11
Proponowali ale za rok
Odpowiedz
#12
Dlaczego? Wiesz ze mozesz sprobowac w innym szpitalu? Nawet w innym miescie
Odpowiedz
#13
Tak wiem dzieki ale poki co sprobuje alternatywnych metod.Boje sie skutkow ubocznych sterydów
Odpowiedz
#14
W programie nie dostajesz sterydów, sterydy dają tylko na rzuty, zapytaj o miejsca w innych placówkach, po sobie widzę że leczenie przynosi efekty, lepiej się czuję, i widzę że też lepiej się poruszam i „mogę więcej”, niż rok temuUśmiech Daj sobie szansęUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
Chodzi o solumedrol na rzuty?
Odpowiedz
#16
(29-06-2018, 19:53)shazza napisał(a): Chodzi o solumedrol
Jestes w programie i bierzesz leki na SM ale nie sa to sterydy. Tu pisala ostatnio jedna dziewczyna ze od 16 lat bierze Betaferon i zero rzutow. Zero rzutow to zero solumedrolu. Nie rozumiem o co chodzi
Odpowiedz
#17
Napisałeś że boisz się skutków ubocznych sterydów, solu dają tylko na rzuty, a poza tym dostajemy inne leki, jest ich coraz więcej , i są coraz skuteczniejsze, nie rozumiem czemu więc upierasz się przy poszukiwaniu metod alternatywnych skoro nie ma takich których skuteczność potwierdzono, wiele rzeczy może pomóc, i warto je stosować równolegle z leczeniem w programie, np. odpowiednia dieta, bogata w składniki odżywcze czy suplementacja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
Mnie zastanawia to czy ktos tzn neuro ktory mu dal diagnoze wytlumaczyl o co chodzi. Bo mam wrazenie ze nie. Ja tez ogolnie duzo nie wiedzialam na samym poczatku. Ale skad przeswiadczenie ze SM sie stwrydami leczy?
Odpowiedz
#19
Na początku to nikt z nas za wiele nie wie, a najgorzej to się chyba wkręcić wtedy w jakieś dziwne teorie, shazza są jakieś powody dla których konieczne nie chcesz się leczyć metodami „oficjalnymi” w programie, tu o Twoje zdrowie i sprawność chodzi, to chyba nie pole do prób i nauki na błędach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
Ponoc przy wersji PP nic nie pomaga
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości