Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czosnek
#1
Czy ktos z was stosuje?Ponoc działa wzmacniająco wiec teoretycznie kłoci sie ze sterydami.
Odpowiedz
#2
Tak, jako przyprawę do gotowania, dużo i często


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Oj nie. Fuj. No i ja mam chore jelita. Czosnek czy cebula niewskazane.
Odpowiedz
#4
Ponoc leczy nieszczelnosc jelit.Surowy ktoś je?Pomaga?
Odpowiedz
#5
(28-06-2018, 20:20)shazza napisał(a): Ponoc leczy nieszczelnosc jelit.Surowy ktoś je?Pomaga?

Ja mam szczelne akurat. Wiesz mi sie wydaje ze wiekszosc dodaje do potraw do smaku. Przykro mi ze tyle zlego cie spotkalo ale za bardzo sie skupiasz na chorobie a nie na tym zeby psychicznie wyjsc na prosta
Odpowiedz
#6
Chce walczyc o zdrowie tak jak kazdy tutaj i wiedziec jak najwiecej.
Odpowiedz
#7
Do tego podstawą jest zdrowie psychiczne, w sensie dobrego samopoczucia, depresja w walce o zdrowie tylko przeszkadza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
(28-06-2018, 21:12)hela napisał(a): Do tego podstawą jest zdrowie psychiczne, w sensie dobrego samopoczucia, depresja w walce o zdrowie tylko przeszkadza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zgadzam się z Hela! Mnie na poczatku dopadla deprecha ale zawalczylam o szczescie. A tez w zyciu lekko nie bylo
Odpowiedz
#9
Nie rozumiem.Czyli to ze ktos ma depresje oznacza zakaz zadawania pytań?Depresja mnie mobilizuje do poszukiwan
Odpowiedz
#10
(28-06-2018, 19:27)shazza napisał(a): Czy ktos z was stosuje?Ponoc działa wzmacniająco wiec teoretycznie kłoci sie ze sterydami.

Działanie czosnku nie jest na tyle "spektakularne", żeby mogło zakłócić działanie sterydów.
Pewnie przy problemach z żołądkiem/wątrobą czy innymi gastrycznymi tematami- warto uważać na czosnek w nadmiarze. Ale to inna bajka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości