Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"OCREVUS" nowy lek
#41
Dziękuję bardzo za odp ,nie sądzę aby moja Pani doktor się zgodziła na ten lek .Ogólnie jest trochę jak dla mnie za mało rozwinięta co do bycia lekarzem sm ,czasem moje pytanie zostają bez odpowiedzi lub sama wiem więcej niż p.doktor .Ostatnio boli mnie ręka (która kiedyś miałam całkowicie niewładną ) oczywiście nie dostałam odpowiedzi kiedy zapytałam czy to może być rzut  Huh i oczywiście zostało to bez niczego ,dalej boli ,mam ograniczony ruch w niej ,nic nie mogę podnieść cięższego itp .I szczerze mówiąc nie wiem co robić i z lekiem i z ręką . Śpiący : Boję się bo za tydzień mam brać zastrzyk i wiem ,że będzie ciężko .
Odpowiedz
#42
(05-10-2020, 10:36)Mariola6969 napisał(a): Dziękuję bardzo za odp ,nie sądzę aby moja Pani doktor się zgodziła na ten lek .Ogólnie jest trochę jak dla mnie za mało rozwinięta co do bycia lekarzem sm ,czasem moje pytanie zostają bez odpowiedzi lub sama wiem więcej niż p.doktor .Ostatnio boli mnie ręka (która kiedyś miałam całkowicie niewładną ) oczywiście nie dostałam odpowiedzi kiedy zapytałam czy to może być rzut  Huh i oczywiście zostało to bez niczego ,dalej boli ,mam ograniczony ruch w niej ,nic nie mogę podnieść cięższego itp .I szczerze mówiąc nie wiem co robić i z lekiem i z ręką . Śpiący : Boję się bo za tydzień mam brać zastrzyk i wiem ,że będzie ciężko .
Mariola, pani doktor powinna zadbać o Twoje zdrowie, a jeżeli jest, jak to napisałaś, mało rozwinięta spróbuj skonsultować się z innym neuro. Do lekarza trzeba mieć choćby minimum zaufania, a pytać powinnaś o wszystko i wymagać rzeczowej odpowiedzi. I nie musisz się na nic zgadzać, to jest Twoje zdrowie, szczególnie jeśli pani doktor nie ma lepszego pomysłu na leczenie. Trzymaj się Serce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości