Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne objawy
#1
Cześć kochani. Już raz mi pomogloscie i chciałabym znów napisać.o moich dziwnych objawach. W sumie tpisze tutaj bo może ktoś miał coś takiego. Od kilku dni dokucza mi okropny ból głowy. Takie jakby.klucie po prawej stronie z tyłu. Promieniuje mi do ucha i oka. Do tego mam mdłości i brak miesiączki...zdarzają się też nerwobóle w klatce piersiowej i nerkach. Ciśnienie też.mam wyższe niż zwykle . Dodam że ginekolog wykluczył ciążę. PRosze pomóżcie do neurologa dopiero terminy są na połowę sierpnia....
Odpowiedz
#2
Migrena?
Odpowiedz
#3
(17-07-2018, 12:09)Miriam napisał(a): Migrena?

O tym samym pomyślałam
Odpowiedz
#4
(17-07-2018, 12:49)Anka napisał(a):
(17-07-2018, 12:09)Miriam napisał(a): Migrena?

O tym samym pomyślałam

Moewalam migreny i żaden z objawów się nie zgadza. Chyba że tego jest więcej

Nie mam światłowstrętu i normalnie funkcjonuje po prostu ten ból jest taki przeszywający że aż mnie wygina nie wiem czy rozumiecie
Odpowiedz
#5
Tez bym obstawiała migrenę lub coś podobnego, no i pogoda się zmienia i chyba ciśnienie czuje dużo osób
Odpowiedz
#6
(17-07-2018, 13:11)hela napisał(a): Tez bym obstawiała migrenę lub coś podobnego, no i pogoda się zmienia i chyba ciśnienie czuje dużo osób

Kurcze to może rzeczywiście to. Dzięki teraz jestem trochę spokojniejsza ☺️☺️☺️
Odpowiedz
#7
Eli narzekamy na pogodę w wątku "mój dzisiejszy nastrój"Uśmiech tam wczoraj kilka osób w tym ja pisało o bólu głowyUśmiech
Odpowiedz
#8
(17-07-2018, 13:54)hela napisał(a): Eli narzekamy na pogodę w wątku "mój dzisiejszy nastrój"Uśmiech tam wczoraj kilka osób w tym ja pisało o bólu głowyUśmiech

Dzięki. Co racja to racja od pogody może się dziac wszystko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości