Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W trakcie diagnozy... załamana :(
#21
(26-07-2018, 20:50)Necik napisał(a): Słuchajcie, odebrałam wyniki punkcji iiii czysto nie ma prążków..
jestem w kropce, bo zmiany w glowie są i miałam jedna aktywna, ale w płynie czysto...


20% chorych nie ma prążków, mi jedna z pierwszych lekarek z jakimi rozmawiałam po diagnozie powiedziała że coraz częściej się odchodzi od tego że prążki muszą być, podobno sm ma łagodniejszy przebieg jak ich nie ma, ale to już przeczytałam na forumUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
(26-07-2018, 20:56)Karcia86 napisał(a):
(26-07-2018, 20:50)Necik napisał(a): Słuchajcie, odebrałam wyniki punkcji iiii czysto nie ma prążków..
jestem w kropce, bo zmiany w glowie są i miałam jedna aktywna, ale w płynie czysto...

Co na to lekarze? Ja teez odebralam wyniki i tez czysto, ale ja nie wiem co w odcinku szyjnym bo nie mialam mri. W mozgu zmiany ale podobno nie SMowe.

Badali mi tez bolerioze, i ze coś wyszło nie tak ale jutro jak tam pojadę to mi powiedzą. Czy bolerioza może tez dawać takie zmiany w mózgu? Już sama nie wiem co myśleć.. stoję w miejscu...
Odpowiedz
#23
Zapytasz to wyjaśnią Ci wszystko, powodzeniaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#24
To IgM ujemne a IgG dodatnie ??? ?
Odpowiedz
#25
słabo dodatnie
Odpowiedz
#26
(27-07-2018, 13:57)hela napisał(a): słabo dodatnie

Tzn?
Odpowiedz
#27
IgG słabo dodatnie, tego pierwszego nie pamiętam, neuro mówiła że to dobrze że jest takie, w sensie lepiej niż jakby miało być dodatnie, nie pamiętam od czego ten wynik
Odpowiedz
#28
Od boleriozy.
Odpowiedz
#29
nie, coś z diagnostyki sm też, boleriozę mam wykluczoną
Odpowiedz
#30
(27-07-2018, 14:27)Necik napisał(a): Od boleriozy.

Boreliozy Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości