Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć wszystkim :)
#11
(24-05-2016, 09:33)le Fer napisał(a): Cześć
Dołączyłem do tego forum niedawno i uczucie siedzenia w kółeczku wciąż mnie jakoś nie opuściło. Może z tą różnicą, że jak znam siebie, to siedzę gdzieś na skraju i ostrożnie włączam się do rozmowy ze względu na ostry jęzor. 
Odmówiłem terapii interferonami, ponieważ już wcześniej dowiedziałem się na ich temat tyle, że powiedziałem lekarzom, żeby wsadzili je sobie w d... w odpowiedni otwór. Więc cały rok 2015 traktowali mnie Mitoxantronem, który również okazał się strzałem w kolano. Więc od pięciu miesięcy szykuję się do innego podejścia do tematu. Więc może będę miał kiedyś do opowiedzenia inną historię niż reszta zgromadzonych... zobaczymy.

Ostry jęzor to nic złego. Wielokrotnie ożywia dyskusje...  Oczko
Może założysz swój wątek  i zdradzisz choć trochę o tym innym podejściu do tematu? Wiele osób szuka różnych rozwiązań w walce z chorobą - może ktoś próbował już tego, o czym piszesz? Albo kogoś zainspirujesz do zmian?
Odpowiedz
#12
Inne podejście do tematu zaczyna się od używanego języka. Nie mówię "stwardnienie rozsiane". tylko "spierdzenie owsiane". Taka forma ośmieszania problemu.
Po drugie, nie traktuję MS jako czegoś nieuleczalnego, dla mnie to raczej tylko pewien etap życia.
A inspirować do zmian będę jak je już na sobie wypróbuję.  Uśmiech Swój wątek pewnie założę kiedyś w dziale "Moja historia", ale dopiero wtedy, gdy osiągnie jakiś punkt kulminacyjny.
Odpowiedz
#13
(24-05-2016, 20:42)le Fer napisał(a): Inne podejście do tematu zaczyna się od używanego języka. Nie mówię "stwardnienie rozsiane". tylko "spierdzenie owsiane". Taka forma ośmieszania problemu.
całkiem oswajalne określenieUśmiech
Witam Uśmiech
Odpowiedz
#14
Dziękuję Wam wszystkim za trzymane kciuki! Dziś dostałam wyniki rezonansu - znaczna regresja choroby, drobne ogniska wielkości do 5mmUśmiech Nie lubię Avonexu, ale wygląda na to, że działa!

Pozdrowienia dla wszystkich! Duży uśmiech
Odpowiedz
#15
(02-06-2016, 18:05)Aleksandra napisał(a): Dziękuję Wam wszystkim za trzymane kciuki! Dziś dostałam wyniki rezonansu - znaczna regresja choroby, drobne ogniska wielkości do 5mmUśmiech Nie lubię Avonexu, ale wygląda na to, że działa!

Pozdrowienia dla wszystkich! Duży uśmiech

Super! Uśmiech Wiadomo, że leczenie nie jest przyjemne, ale jak pozwala okiełznać chorobę, to jest najważniejsze! Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości